S21 FE kasıyor

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
Telefon durup dururken kasmaya başladı, ekranı kaydırınca anlık takılıyor. Kamerada ağır ağır donuyor vs. ilk aldığım zaman gibi değil. Ocak 2023'te aldım.
Kaspersky ile virüs taraması yaptım bir şey yok, cihazın hafızası 50 GB dolu sadece.

Telefon durup dururken kasmaya başladı, ekranı kaydırınca anlık takılıyor. Kamerada ağır ağır donuyor vs. ilk aldığım zaman gibi değil. Ocak 2023'te aldım.
Kaspersky ile virüs taraması yaptım bir şey yok, cihazın hafızası 50 GB dolu sadece.
Cihaza hard reset atın. (Cihazın içinde ki bütün veriler silinecek. Yedekleme yapın.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne alaka ?

Cihaza hard reset atın. (Cihazın içinde ki bütün veriler silinecek. Yedekleme yapın.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ne alaka ?
Bir kullanıcı olarak hard reset atmakla uğraşmak. Samsung şaşırtmıyor.

Ağır çekimde takıla takıla kayıt alıyor bendeki S21 FE.
Servise bu sebeple gönderdim sağ olsunlar stock ROM yükleyip yollamış arkadaşlar.
Gönderdiğim hata raporları da bir işe yaramadı.
Samsung desteğe yazıyorum servise gönderin diyorlar. Servise gönderiyorum sorun yok diyorlar. :p

Hocam ne alaka? Çok fena fanboysunuz.

Ya salladığınız telefon eski falan olsa neyse özellikleri ortada. Belli ki telefona bir şey olmuş ondan böyle. Yanıyorsunuz. Telefona virüs testi yapın.
Tecrübelerime dayanarak mesaj atıyorum hocam. Fanboylukla alakası yok.

Ne oldu ya iOS postlarında Samsung öven arkadaşlar Samsung kasıyormuş. Hard reset falan kurtaracak mı öyle mi olacakmış :D
Daha yeni başlıyor. En fazla 3 sene sonra S23 kasıyor ne yapabilirim konuları forumda cirit atar.

Ne alaka ?
Deneyeyim hocam, verileri nasıl yedekleyebilirim? Bu arada telefon suya düşmüştü, 1 hafta falan önce bir cızz sesi geldi ama sonra sorunsuz çalıştı.

Geri
Yukarı