S21 FE klorlu suya da dayanıklı mı?

Cyberlan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, malum havuz deniz sezonu geldi telefonla havuz deniz kenarında takılıyorum, sorun olmaz sanırım. çünkü IP68 sertifikası suya daldırmada bile sorun çıkarmıyor ancak temiz su ve klorlu su fark eder mi? Suya sokmayı düşünmüyorum ancak ellerim klorlu suyla ıslak bir şekilde telefonu kullanırsam birkaç damla sıçrarsa vs. bir sorun olur mu?

Merhaba, malum havuz deniz sezonu geldi telefonla havuz deniz kenarında takılıyorum, sorun olmaz sanırım. Çünkü IP68 sertifikası suya daldırmada bile sorun çıkarmıyor ancak temiz su ve klorlu su fark eder mi? Suya sokmayı düşünmüyorum ancak ellerim klorlu suyla ıslak bir şekilde telefonu kullanırsam birkaç damla sıçrarsa vs. bir sorun olur mu?

Tuzlu suda sıkıntı çıkarır.

Telefon IP68 de olsa sudan uzak tutun,bu cihazlar suda kullanılması için yapılmadı,ancak ıslak elle ahize,hoparlör gibi yerlere dokunmadığınız sürece sorun olmaz.

Merhaba, malum havuz deniz sezonu geldi telefonla havuz deniz kenarında takılıyorum, sorun olmaz sanırım. Çünkü IP68 sertifikası suya daldırmada bile sorun çıkarmıyor ancak temiz su ve klorlu su fark eder mi? Suya sokmayı düşünmüyorum ancak ellerim klorlu suyla ıslak bir şekilde telefonu kullanırsam birkaç damla sıçrarsa vs. bir sorun olur mu?

Ben XS ile çoğu kez havuza girdim bir sorun olmadı ancak Samsung'ta durum nasıl bilmem sonuçta aynı sertifikaya sahip.

Klorlu suya dayanacağını sanmam. Samsung o konuda biraz tatlı sucu. Sıçramaya falan dayanaklı tabi ama siz suda iken telefonla uğraşmayın.

Garanti demedim dikkat ederseniz, üstteki mesajımda bu ürünlerin suda kullanım için üretilmediğini yazdım.

Sizle alakalı bir durum değil hocam yanlış anladınız. Yani demek istediğim firmanın iddiası var fakat ne kadar doğru tartışılır bazı ürünler hatalı bile çıkabiliyor piyasaya.

Geri
Yukarı