S21 Plus vs S20 FE Snapdragon

faxich

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ikisinden birini almaya karar verdim. Eskiyi getir yeniyi götür kampanyası ile almayı düşünüyorum. iPhone 6S'i 1800 olarak görüyor. Eğer S21 Plus al daha iyi diyorsanız, almışken iyisini alayım deyip alacağım ama gerek yok S20 FE SD'de işini görür diyorsanız onu alacağım.

S21 Plus fiyatını hak eden bir model değil. Diğer iki S21 modeline göre bataryası daha iyi. En büyük artılarından biri bu ve geniş açı kamerası S21 FE modelinden daha iyi. S21 Plus yerine S21 ve S21 FE daha mantıklı fiyat olarak. Bunlarda batarya olarak iyi değil bir yerden feragat etmen gerekiyor. S20 FE ile S21 FE arasında çok çok büyük farklar yok. Tabii yine ekran, CPU, GPU, kamera farklar söz konusu.

S21 Plus fiyatını hak eden bir model değil. Diğer iki S21 modeline göre bataryası daha iyi. En büyük artılarından biri bu ve geniş açı kamerası S21 FE modelinden daha iyi. S21 Plus yerine S21 ve S21 FE daha mantıklı fiyat olarak. Bunlarda batarya olarak iyi değil bir yerden feragat etmen gerekiyor. S20 FE ile S21 FE arasında çok çok büyük farklar yok. Tabii yine ekran, CPU, GPU, kamera farklar söz konusu.
Kanka dürüstçe, içten bir yorumla bana ne almamı önerirsin. Şunu al seni üzmez 4-5 sene kullanırsın kasmadan etmeden diyebileceğin.

Yeni konular

Geri
Yukarı