S21 Ultra mikrofona SIM iğnesi batırmak

Su dayanıklılığı sağlayan içteki contayı kopartmış veya yamultmuş olabilirsiniz. Telefonunuzu suya sokmayın derim.

2.500 liranız varsa yaptırabilirsiniz.
Hocam serviste conta değiştiril mi?
Olmaz fakat zamanla içerisine toz birikebilir.
Delindiği için mi ? İnternette baktım şimdi açılış videolarına delinecek gibi bir şey değil. Bu arada ortadaki sarı yer mikrofonmuş delikli filan değil herhalde küçük metal gibi bir şey.

Dosya Ekleri

• 4687C3BA-BA6F-439F-B846-3E383C3EA6FF.png
    4687C3BA-BA6F-439F-B846-3E383C3EA6FF.png
    4 MB · Görüntüleme: 214
Hocam serviste conta değiştiril mi?

Delindiği için mi? İnternette baktım şimdi açılış videolarına delinecek gibi bir şey değil. Bu arada ortadaki sarı yer mikrofonmuş delikli filan değil herhalde küçük metal gibi bir şey.

Hocam S21 Plus cihazda aynı hatayı yaptım bende. Takıntı yaptım birazcık ama testleri yaptım ve canlı telefon görüşmelerimde çok net ses duyduklarını falan söylediler. Jerrynin videosunu izledim. O iğne delikte ortadaki sarı yer dediğin yere değmiyor gibi ya veya değiyor mu emin değilim. Bir sıkıntı yok şu an.

Hocam S21 Plus cihazda aynı hatayı yaptım bende. Takıntı yaptım birazcık ama testleri yaptım ve canlı telefon görüşmelerimde çok net ses duyduklarını falan söylediler. Jerrynin videosunu izledim. O iğne delikte ortadaki sarı yer dediğin yere değmiyor gibi ya veya değiyor mu emin değilim. Bir sıkıntı yok şu an.
Hocam S21 telefonumda ben de aynı şeyi yaptım baya video izledim o Jerry'nin videosunu'da izledim, mikrofon o kanalın arkasında kalıyormuşki kanal içi sanırım açılı geliyormuş yani iğneyle mikrofonu bozmak imkansız gibi birşey. Önlemini almışlar sanırım bunun.

Hocam S21 telefonumda ben de aynı şeyi yaptım bayağı video izledim o Jerry'nin Videosunu'da izledim, mikrofon o kanalın arkasında kalıyormuşki kanal içi sanırım açılı geliyormuş yani iğneyle mikrofonu bozmak imkansız gibi bir şey. Önlemini almışlar sanırım bunun.

Yabancı forumlarda da aynı durumla ilgili konuşmaları okudum. Dediğiniz gibi pek imkanı olmayan bir şey çünkü SIM iğnesi ucu körelmiş iğne ve oraya kadar ilerleyemiyor. Ilerlese bile l şeklinde bir kanal var mümkün değil gibi bir olay. Bu su geçirmezlik olayı belki bozulur falan diye duydumda o da mümkün değil gibi.

Geri
Yukarı