S21 Ultra vs Note 20 Ultra

ilhami Yeşil

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar,
Aklımda ileriye dönük uzun ömürlü kullanabileceğim 2 telefon düşüncem var.
Uygun fiyatlı bulduğum ürünlerden hangisi tercih etmem benim için daha iyi olur.
Note 20 Ultra'nın kare tasarımı çok hoşuma gidiyor fakat ülkemize gelen Exynos modelinden dolayı ileriye dönük kararsızım.
Bazı arkadaşlar neden iPhone almadığımı sorabilir, Android kadar özgür değilim ve Mac kullanmıyorum.
Etrafım Android için daha uygun olduğu için ve tabii ki malum bütçeleri de belli.

Hocam Android tarafında ben aslında bu iki cihazıda önermem.
Kamera çok çok önemli değilse OnePlus 9 Pro öneririm.
Yazılım olarak Samsung'un direkt rakibi, işlemci olarak da daha güçlü yani daha uzun ömürlü.

Söylediğiniz cihazlar arasından S21 Ultra daha iyi.

S21 Ultra güzel makine ancak yeni gelicek olan S22 modelinin GPU tarafında AMD ile ortak bir çalışma olmuştu.
Belki beklemek daha iyi olabilir.
Exynoss işlemciler kas gücü olarak iyi falan fıstık ama yine de tercih edilebilir.

Merhabalar,
Aklımda ileriye dönük uzun ömürlü kullanabileceğim 2 telefon düşüncem var.
Uygun fiyatlı bulduğum ürünlerden hangisi tercih etmem benim için daha iyi olur.
Note 20 Ultra'nın kare tasarımı çok hoşuma gidiyor fakat ülkemize gelen Exynos modelinden dolayı ileriye dönük kararsızım.
Bazı arkadaşlar neden iPhone almadığımı sorabilir, Android kadar özgür değilim ve Mac kullanmıyorum.
Etrafım Android için daha uygun olduğu için ve tabii ki malum bütçeleri de belli.

Şunları da ekliyim,
Benim için önemli olan şeyler kamera ve ekran özelliği,
Mobil oyun sevmiyorum PC tercihim o yüzden Samsung harici marka düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman S21 Ultra almanız daha iyi olur hocam.
Kamera olarak iPhone 13 serisi ile yarışıyor 1 nesil geride olmasına rağmen :)
Kararsızım biraz note tasarımı daha çok hoşuma gidiyor. Kare ve büyük ekran gözüme çok hoş geliyor.
Ama iş performans özelliğe gelince rota s21'e kaçıyor.

Geri
Yukarı