S21 vs S21 Plus vs Note 20 Ultra

HüseyinBerke

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, şu an da iPhone 12 mini kullanıyorum ancak batarya konusunda çok sıkıntı yaşıyorum. İşim gereği gün içerisinde sürekli telefon ile konuşuyorum ve seyahatlerimde konum özelliğini kullanmak zorunda kalıyorum. Sosyal medyayı aktif kullanmıyorum. Bundan dolayı S21 ile değiştirmeyi düşünüyorum. S21, S21 Plus ve Note 20 Ultra arasında kaldım. Düşünceleriniz nelerdir?

Samsung'un da pili çok kötü. Özellikle mobil veri kullanırken su gibi çekiyor pili. Boşuna yatırım olur. Kötü cihaz kesinlikle değil ama iPhone 12'nin yanına gereksiz yatırım. Düzgün bir powerbank alıp onu kullanın veya Kali OS'lu tuşlu telefonlara bakın. Bu cihazlarda hem GPS var hem de çok uzun pil ömrüne sahipler.

Samsung'un da pili çok kötü. Özellikle mobil veri kullanırken su gibi çekiyor pili. Boşuna yatırım olur. Kötü cihaz kesinlikle değil ama iPhone 12'nin yanına gereksiz yatırım. Düzgün bir powerbank alıp onu kullanın veya Kali OS'lu tuşlu telefonlara bakın. Bu cihazlarda hem GPS var hem de çok uzun pil ömrüne sahipler.

Hocam, çift telefon kullanmak istemiyorum. Eğer bütçemi denkleştirebilirsem 11 Pro Max ile takas etmek mantıklı mı peki?

Hocam, çift telefon kullanmak istemiyorum. Eğer bütçemi denkleştirebilirsem 11 Pro Max ile takas etmek mantıklı mı peki?
iPhone 11 bile alsanız pil sorunları yaşayabilirsiniz. Pixel serileri güzel batarya sunuyor. Ben olsam bir powerbank alırdım. Onun haricinde Apple'nin MagSafe ile takılan pilleri de mevcut.
MagSafe Battery Pack

Geri
Yukarı