S21 Ultra vs S22 Ultra

• Konuyu başlatan dost
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 1B
Isınma noktasında S20 gibi kötü değil. Batarya olarak iyi değil ama. SD 8 Gen 1, SD 888, Exynos 2100 bu işlemcilerin hiçbiri serin çalışmıyor zaten.

Hocam doğrudan size bir hitapta bulunmayacağım ancak bunlara nasıl serin çalışmıyor diyebiliyorlar? Tamam S22'yi geçtim Vapor Chamber yok, ısıyı hisettiriyor biraz ama S21 modellerinde CPU ve GPU'yu tam yüke sokup öyle ısınıyor diyorlar herhalde? S21 FE kullanmış birisi olarak gayet serin çalıştığını belirtmeliyim. Eğer Exynos 2100 veya Snapdragon 888'e serin çalışıyormıyor diyorlarsa çok sevdikleri IPhone'lara da serin çalışmıyor desinler, zira A13, A14 gibi SoC'larin termal verimliliği de çok farkli değil. Türkiye'de Samsung'un amiral gemileri üzerinde saçma sapan algı oluşturdular.

O zman bu fiyat bandında S22 veya S21 FE mi diyorsunuz.

S21 FE işinizi görur.

A13, A14 gibi SoC'larin termal verimliliği de çok farkli değil. Türkiye'de Samsung'un amiral gemileri üzerinde saçma sapan algı oluşturdular.
Evet aynen öyle. 12 Pro kullanıcısı olarak A14 işlemcinin de ısıyı hissettirdiği doğru.

bunlara nasıl serin çalışmıyor diyebiliyorlar? Tamam S22'yi geçtim Vapor Chamber yok, ısıyı hisettiriyor biraz ama S21 modellerinde CPU ve GPU'yu tam yüke sokup öyle ısınıyor diyorlar herhalde? S21 FE kullanmış birisi olarak gayet serin çalıştığını belirtmeliyim. Eğer Exynos 2100 veya Snapdragon 888'e serin çalışıyormıyor diyorlarsa çok sevdikleri IPhone'lara da serin çalışmıyor desinler,
SD 865 kadar serin değiller. Abartılı olduğu kanaatinde değilim. S22 serisinde ısınmayı bahane edip telefonu almamaı doğru bulmuyorum.

Evet fiyat performans olarak S22 ve S21 FE daha mantıklı.

Hocam diğer konularda S22 yere vurmuşlar batarya ve ısınma konusunda. Şu an elimdeki S20 de ısınıyor tekrar ısınma sorunu ile uğraşmak istemiyorum oyun falan oynamıyorum gerçi.

Bataryası kuulanıma göre 6 saat e kadar çıkabilir ve 25 W şarj ile 15 dakikada %30 dolduruyor bataryası çok sıkıntı değil yani.

Evet aynen öyle. 12 Pro kullanıcısı olarak A14 işlemcinin de ısıyı hissettirdiği doğru.

SD 865 kadar serin değiller. Abartılı olduğu kanaatinde değilim. S22 serisinde ısınmayı bahane edip telefonu almamaı doğru bulmuyorum.

Evet fiyat performans olarak S22 ve S21 FE daha mantıklı.

Peki 1 şubata kadar beklesem mi S23 çıkıyormuş ucuzlar mı S22 ve 21 FE.

Yeni konular

Geri
Yukarı