S21 Ultra vs S22

Tamam sorunuza göre ben de S22'nin avantajı olur. F/P olarak bana göre daha mantıklı diyorum ama siz S21 Plus'dan eminsiniz.
Hocam hiç karışmak istemezdim ama arkadaş S21 Ultra diyor siz S21 Plus diyorsunuz, bence gerçekten okumamışsınız. S21 Plus olsaydı haklısınız S22 karşısında pek tercih edilebilir telefon değil. Konu S21 Ultra olduğu zaman bence net bir şekilde S21 Ultra kazanır.

Hocam hiç karışmak istemezdim ama arkadaş S21 Ultra diyor siz S21 Plus diyorsunuz, bence gerçekten okumamışsınız. S21 Plus olsaydı haklısınız S22 karşısında pek tercih edilebilir telefon değil. Konu S21 Ultra olduğu zaman bence net bir şekilde S21 Ultra kazanır.
Son mesajımda Ultra yerine yanlışlıkla Plus yazmışım. Benim demek istediğim her şekilde Ultra almaya kararlıysa zaten neden böyle bir konu açıldığı. S22 hakkında görüş istemiş ben, ben olsam S22 alırdım dedim ve gerekçelerimi açıkladım. Bu arada son mesajımdan önceki 2 mesajımda da S21 Ultra diye bahsetmişim sadece son mesajımda yanlışlık olmuş. Siz benim tüm mesajlarımı tam okumamışsınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı