S21 vs POCO F4 vs POCO X3 Pro

Caner_1298

Centipat
Daha fazla  
Şu an POCO F4 almayı düşünüyorum. Sizce bu 3 telefondan hangisini almak daha mantıklı? S21'in batarya ısınma ve oyun oynarken çift yere basınca algılamama sorunları varmış. Bunlar doğru mu?

Şu an POCO F4 almayı düşünüyorum. Sizce bu 3 telefondan hangisini almak daha mantıklı? S21'in batarya ısınma ve oyun oynarken çift yere basınca algılamama sorunları varmış. Bunlar doğru mu?
X3 Pro'yu boş ver direkt. Bu parayı hak etmez.
Poco F4 ise oyun oynanacaksa birebir. OİS mevcut. Batarya da iyi. Oyun oynamazsan S21'e de bakabilirsin (günlük kullanım için daha iyi.)

S21 hepsinden daha iyi. F4'ün tek artısı 67W hızlı şarj desteğinin olması.

Sadece oyun amaçlı bir telefon alacaksan X4 GT bak. IPS ekran ama Dimensity 8100 bulunuyor.
Arada bi oyun oynarım diye f4 alasım vardı hem kamerası falanda fena değil bide samsung telefonlara karşı bi önyargı var gitgide yavaşlıyor diye ondan bu ikisi arasında kaldım bide son olarak bu belirttiğim sorunlar telefonda varmı?

X3 Pro'yu boş ver direkt. Bu parayı hak etmez.
Poco F4 ise oyun oynanacaksa birebir. OİS mevcut. Batarya da iyi. Oyun oynamazsan S21'e de bakabilirsin (günlük kullanım için daha iyi.)
Arada bi oyun oynarım diye f4 alasım vardı hem kamerası falanda fena değil bide samsung telefonlara karşı bi önyargı var gitgide yavaşlıyor diye ondan bu ikisi arasında kaldım bide son olarak bu belirttiğim sorunlar telefonda varmı?

Arada bir oyun oynarım diye F4 alasım vardı hem kamerası falanda fena değil bir de Samsung telefonlara karşı bir ön yargı var gitgide yavaşlıyor diye ondan bu ikisi arasında kaldım. Bir de son olarak bu belirttiğim sorunlar telefonda var mı?

Arada bir oyun oynarım diye F4 alasım vardı hem kamerası falanda fena değil bir de Samsung telefonlara karşı bir ön yargı var gitgide yavaşlıyor diye ondan bu ikisi arasında kaldım. Bir de son olarak bu belirttiğim sorunlar telefonda var mı?

Arada bir oyun oynuyorsan kesinlikle S21 almalısın, eğer günde 4-5 saat oyun oynayacaksan F4 alabilirsin. Kamera, arayüz, sosyal medya kamerası, mobil verideki pil tüketimi vs. S21 daha iyi. Çok daha uzun seneler kullanabilirsin. Ayrıca S21'in içinde Exynos 2100 var, A13 ile A14 arası bir çip, fazlasıyla güçlü, eğer oyun oynayacaksan GoS'u kapatabilirsin tam anlamıyla sabit bir performans alırsın, eğer kapatmazsan 55-60 arası oynarsın oyunları, hatta çoğu oyunu 120 FPS oynuyor ben sadece PUBG üzerinden örnek verdim.

Hayır yok öyle bir şey, 2 yıl önce çıkan S20'yi bile son güncellemede çok iyi topladılar, One UI 5.0'da bayağı iyileştirmeler var zaten, gitgide yavaşlıyor yargısı tamamen yanlış.

Arada bir oyun oynuyorsan kesinlikle S21 almalısın, eğer günde 4-5 saat oyun oynayacaksan F4 alabilirsin. Kamera, arayüz, sosyal medya kamerası, mobil verideki pil tüketimi vs. S21 daha iyi. Çok daha uzun seneler kullanabilirsin. Ayrıca S21'in içinde Exynos 2100 var, A13 ile A14 arası bir çip, fazlasıyla güçlü, eğer oyun oynayacaksan Gos'u kapatabilirsin tam anlamıyla sabit bir performans alırsın, eğer kapatmazsan 55-60 arası oynarsın oyunları, hatta çoğu oyunu 120 FPS oynuyor ben sadece PUBG üzerinden örnek verdim.

Hayır yok öyle bir şey, 2 yıl önce çıkan S20'yi bile son güncellemede çok iyi topladılar, One UI 5.0'da bayağı iyileştirmeler var zaten, gitgide yavaşlıyor yargısı tamamen yanlış.

Peki teşekkür ederim iyi akşamlar.

Geri
Yukarı