S21 vs S21FE

• Konuyu başlatan sykrz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 2B
Bütçe
13.000
Aralarında fark yok. S21 FE kullanıyorum 6 aydır Exynos 2100 işlemcili herhangi GRAM kasma donma yok kamerası harika ötesi + olarak Android 16'ya kadar güncelleme alacak "Android 12" için şarj sıkıntılı ama farketmiyor, Android 13 ile yapay zeka daha da gelişeceği için sıkıntı çıkarmaz. Şahsen S21 FE öneririm hem yeni cihaz.

Ben de bu iki model arasında sıkıştım gibi. Cihazı kullanan arkadaşlar batarya konusunda iki cihazda bir günü çıkartabiliyor mu?

Ben S21'de karar kıldım gibi ya S21FE bana amiral gemi hissiyatı vermedi.
Normalde fan sürümleri (fe) daha kırpılmış model ancak ön kamera gibi önce çıktığı noktalar var. Ben hala karar veremedim ancak dediğin gibi tasarım olarak s21 daha premium hissi uyandırıyor. İşin ilginç yanı s21 fe'nin çok incelemesi var ancak s21'in yok -)

En ucuzu hangisiyse onu alacağım ben. S21 FE tarafında 256 GB versiyonunu uyguna bulursam onu alırım bulamazsam düz S21 alacağım.

Ben muhtemelen s21 alacağım (128) Oyun olarak sadece elder scroll's blade oynuyorum zaten. Aslında bütçe arttırıp iphone 11'de düşündüm ancak daha önce hiç apple bir cihaz kullanmadığım için biraz endişelerim var.

Ben de bu iki model arasında sıkıştım gibi. Cihazı kullanan arkadaşlar batarya konusunda iki cihazda bir günü çıkartabiliyor mu?

S21 modelini kullanıyorum. Şarjı 1 gün boyunca yetiyor normal kullanımda. Oyun oynanırsa yetmez büyük ihtimalle, şarj etmeniz gerekebilir.

Aslında bütçe arttırıp iphone 11'de düşündüm ancak daha önce hiç apple bir cihaz kullanmadığım için biraz endişelerim var.

Ayrıca iPhone 11'i sıfır alacaksanız almayın. Fiyatını hiçbir şekilde hak etmiyor şu an. İkinci el iPhone 13 Pro satılıyor iPhone 11 fiyatına. O daha mantıklı.

S21 modelini kullanıyorum. Şarjı 1 gün boyunca yetiyor normal kullanımda. Oyun oynanırsa yetmez büyük ihtimalle, şarj etmeniz gerekebilir.

Ayrıca iPhone 11'i sıfır alacaksanız almayın. Fiyatını hiçbir şekilde hak etmiyor şu an. İkinci el iPhone 13 Pro satılıyor iPhone 11 fiyatına. O daha mantıklı.
Peki ikinci el bir cihaza bu kadar para vermek mantıklı mı? Yani sıfırı 32-33 binden başlayan bir cihazın 15-16 bin fiyat vererek satın almak bana fazla ilginç geldi. Telefon dünyasından ve piyasasından oldukça uzak bir insanım. Bu konuda kusura bakmayın. -)

Peki ikinci el bir cihaza bu kadar para vermek mantıklı mı? Yani sıfırı 32-33 binden başlayan bir cihazın 15-16 bin fiyat vererek satın almak bana fazla ilginç geldi. Telefon dünyasından ve piyasasından oldukça uzak bir insanım. Bu konuda kusura bakmayın. -)

Şahsen mantıklı. Cihaz yurt dışından getirildiği için ucuz olabilir. Benim de telefonlarla fazla bir alakam yok, az çok bildiklerimi aktarıyorum.

Geri
Yukarı