S22 alınır mı?

Bütçe
13500 (Daha mantıklı bir öneri varsa artabilir)
Bataryasında sıkıntı olmaz büyük ihtimalle hem daha son model bir telefon ve de Android işletim sistemi olduğu için bataryası çok rahat 2-3 hatta 3-4 günü bile götürebilir.
Zaten batarya da değişmesi ve bulunması çok zor olmayan bir parça olduğu için garanti bitince değiştirilebilir. Benim için 1 günü çıkarsa yeter.

Peki şu anki fiyatıyla S21 Plus almak mantıklı olur mu? S22'den 2 bin lira daha ucuz ama güncelleme desteği S22 kadar fazla değil ve Exynos işlemci kullanıyor. Telefonu uzun bir süre kullanmak niyetindeyim. S21 Plus S22 kadar uzun ömürlü olur mu?

Peki şu anki fiyatıyla S21 Plus almak mantıklı olur mu? S22'den 2 bin lira daha ucuz ama güncelleme desteği S22 kadar fazla değil ve Exynos işlemci kullanıyor. Telefonu uzun bir süre kullanmak niyetindeyim. S21 Plus S22 kadar uzun ömürlü olur mu?
S22'nin hem HDR10 özellikli ekranı var ve anTuTu puanı daha yüksek.

Cevaplarınız için teşekkürler, S21 Plus'ta karar kıldım. Aklımdaki tek soru Exynos 2100 beni 4-5 sene idare edebilir mi? Oyun oynayan biri değilim, günlük işlerde kasmasın yeter.

Öncelikle merhaba snapdragon işlemcileri çoğunluk olarak samsung işlemcilerinden öndedir ve s22 de şuan gen 1 bir snapdragon işlemcisi var ama pilden dolayı performansı kısılmış durumda s22 kamera olarak sizi daha mutlu s21 pil olarak daha mutlu eder ama uzun ömürlülük olarak bakarsak tabiki s22 zaten daha birkaç aylık bir cihaz eğer satın aldıysanız deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

S22 alınabilir. Çok güçlü ve güzel bir cihaz ama bataryası biraz sıkıntıkıymış. O kadar bütçem olsa ben ne alırdım? Uzun ömürlülük, stabilite, güncelleme, daha stabil oyun performansı ve değer kaybetmemesi gibi unsurlardan dolayı Iphone 11 128GB alırdım.

İphone 11 değilde aynı fiyata 12 alabilecek olsanız 12 alın diyecem ama iphone 11 3 yıllık bir cihaz ve şuanki kurların oynakladığından dolayı samsungunda fiyatının düştüğünü söyleyemeyiz.

Geri
Yukarı