S22 alınır mı?

gods of 999

Hectopat
Makaleler
2
İyi sosyaller 2. el de 17-18 bin TL civarında temiz 6-7 aylık cihazlar buldum sizce alınır mı? Kullananlar yorum yapabilir mi? Kullanım amacım günlük müzik ve sosyal medya olacak oyun oynayan birisi değilim sizce günümüzde alınır mı? Bataryası hızlı bitiyor diyorlar ve ısınma sorunu varmış almaya değer mi?

İyi sosyaller 2. el de 17-18 bin TL civarında temiz 6-7 aylık cihazlar buldum sizce alınır mı? Kullananlar yorum yapabilir mi? Kullanım amacım günlük müzik ve sosyal medya olacak oyun oynayan birisi değilim sizce günümüzde alınır mı? Bataryası hızlı bitiyor diyorlar ve ısınma sorunu varmış almaya değer mi?

Müzik ve sosyal medya kullanıcısıysan bence gayet yeterli bir telefondur kendisi.

Günlük kullanım için alınır. Batarya kullanıma göre değişir ama evet kısmen biraz hızlı bitiyor, biraz ısınıyor onun harici bu bütçede emalsiz..

Günlük kullanım için alınır. Batarya kullanıma göre değişir ama evet kısmen biraz hızlı bitiyor, biraz ısınıyor onun harici bu bütçede emalsiz.

Pili hızlı bitiyor diyorlar da abartılıyor. Pek çok iPhone bundan hızlı tüketiyor. S22'yi karşılaştıracak daha çok Samsung olunca pili kötü diye adı çıktı.
Yoğun kullanim harici alınır.
Müzik ve sosyal medya kullanıcısıysan bence gayet yeterli bir telefondur kendisi.
Yani hocam öyle aşırı sosyal medya bağımlısı gibi kullanmayacağım beni kurtaracağına inanıyorum şunu da sormak istiyorum ekran yenileme hızı da pile mantıken bayağı etki ediyor değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı