S22 Ultra için lens koruma camı alınır mı?

Bütçe
Sınırsız
Hocam bende de S22 var eğer kılıfınız o çıkıntılığı nötrlüyorsa bence gerek yok ama ek önlem her zaman iyidir. Uyumlu iyi markalarınkini alırsanız kamerayi etkileyeceğini düşünmüyorum.

Ben S20 FE telefonumda bir sıkıntı yaşamamıştım. İlla ki ekstra bir cam kalınlığı nedeniyle çok ufak farklılık olacaktır fotoğraflarda ama bunu hissedebileceğini sanmıyorum.

Çok düşük oranda sizin fark etmeyeceğiniz bir kalite düşüşü olacaktır. Fotoğraf kalitesine çok takılmıyorsanız. Ekran koruyucu bence taktırmalısınız ama fotoğraf kalitesi önemli diyorsanız telefonunuz kendi camı Victus+ gayet başarılı 1 düşmeyle değil 2 metreden sert zemine düşme testlerinden bile başarıyla çıkmış bir cam. Taşlı bir zemine düşürmediğiniz sürece kırılmayacaktır.

Çok düşük oranda sizin fark etmeyeceğiniz bir kalite düşüşü olacaktır. Fotoğraf kalitesine çok takılmıyorsanız. Ekran koruyucu bence taktırmalısınız ama fotoğraf kalitesi önemli diyorsanız telefonunuz kendi camı Victus+ gayet başarılı 1 düşmeyle değil 2 metreden sert zemine düşme testlerinden bile başarıyla çıkmış bir cam. Taşlı bir zemine düşürmediğiniz sürece kırılmayacaktır.

S22 Ultra'nın ekranı kavisli olduğu için aşırı rahat kırılıyor. Bir çok test izledim. Ayrıca ekran koruyucu demiyorum kamera koruyucu diyorum.

Geri
Yukarı