S22 alınır mı?

Hocam ben oyun için almadım lakin büyük ve güzel ekran, hızlı şarj, iyi batarya, güçlü işlemci ve günlük kullanım için uygun olan arka ana kamera bence öğrenci için en iyi telefondur.Neden mantıklı olmaz ?
Dediğim gibi Poco F5 oyun odaklı kullanıcılara daha çok hitap eden bir telefon. Kamera konusunda diğer modellere göre biraz geride kalıyor. Yine de çok özellik barındıran bir telefon.

Dediğim gibi Poco F5 oyun odaklı kullanıcılara daha çok hitap eden bir telefon. Kamera konusunda diğer modellere göre biraz geride kalıyor. Yine de çok özellik barındıran bir telefon.
Hocam kamera 3 4 günde bir aklına gelen biriyim ki benim gibi çok kişi vardır.Kamera dışında yazılımından ben pek şikayetçi değilim.Kamera dışında çoğu yerde üstün bir telefon.

Hocam kamera 3 4 günde bir aklına gelen biriyim ki benim gibi çok kişi vardır.Kamera dışında yazılımından ben pek şikayetçi değilim.Kamera dışında çoğu yerde üstün bir telefon.
Ben de Poco X3 Pro kullanıyorum hocam. Çoğu şeyde güzel işler çıkarıyor ama aldığım zamanlarda kamerayı çok önemsemiyordum. Telefona ROM attığımdan beridir yazılımsal bir problem yaşamadım. 2024'de S24 serisinden bir cihaza ve ya OnePlus 12'ye geçmeyi düşünüyorum.

Ben de Poco X3 Pro kullanıyorum hocam. Çoğu şeyde güzel işler çıkarıyor ama aldığım zamanlarda kamerayı çok önemsemiyordum. Telefona ROM attığımdan beridir yazılımsal bir problem yaşamadım. 2024'de S24 serisinden bir cihaza ve ya OnePlus 12'ye geçmeyi düşünüyorum.
Şansınıza iyi ki sıkıntı çıkmamış hocam en kronik pocoyu almışsınız.Ögrencilik hayatım bitince, telefonu daha çok eğlence yerine işlevsel kullanmaya başlayınca bende samsungtan şaşmayı düşünüyorum.

iPhone al işine bak Android kısımı ne olursa olsun bir yerden sonra ölüyor IPhone'ların piyasası hiç düşmez en kötü satarsın Android telefon satamazsın bile.

iPhone al işine bak Android kısımı ne olursa olsun bir yerden sonra ölüyor IPhone'ların piyasası hiç düşmez en kötü satarsın Android telefon satamazsın bile.
Hocam hiçbir zaman telefona ticari amaçla bakmadım ki.Ustune dediğiniz çok çok saçma.Verdiginiz paraya göre android alıyorsunuz.Eski amiral gemilerinden hangileri ölmüş ? 10k lik androidle 50 kya satılan iphonu sakın kıyaslamayın bence 😄

Şansınıza iyi ki sıkıntı çıkmamış hocam en kronik pocoyu almışsınız.Ögrencilik hayatım bitince, telefonu daha çok eğlence yerine işlevsel kullanmaya başlayınca bende samsungtan şaşmayı düşünüyorum.
Aldıktan bir süre sonra PMIC sorunu yaşayanları gördüm, biraz tedirgin oldum ama ilk zamanlarındaki ısınma dışında bir sorun yaşamadım. Şu an tek sorunum batarya. Telefon alana kadar idareten Deji batarya almayı düşünüyorum. Satarken de 3-5 lira bile etse kardır benim için.

Hocam hiçbir zaman telefona ticari amaçla bakmadım ki. Ustune dediğiniz çok çok saçma. Verdiginiz paraya göre Android alıyorsunuz. Eski amiral gemilerinden hangileri ölmüş? 10klik Android'le 50 kya satılan iphonu sakın kıyaslamayın bence 😄

Önceki yıl haziran civarı iPhone 11 ile Samsung A52 aynı fiyattaydı 10 bin TL falan şu anda iPhone 11 25 bin TL iken Samsung 10 bin TL. Ve kesinlikle iPhone 11 daha iyi. Şimdi kim zararda kim karda.

Önceki yıl haziran civarı iPhone 11 ile Samsung A52 aynı fiyattaydı 10 bin TL falan şu anda iPhone 11 25 bin TL iken Samsung 10 bin TL. Ve kesinlikle iPhone 11 daha iyi. Şimdi kim zararda kim karda.
Samsung ve Apple'ın yaptığı zamlar bir değil. Apple kura göre sürekli zam yapabilir. Samsung Türkiye fiyatlarını stabil tutuyor. Daha iyi performans veren telefonları kullanmak daha mantıklı olur. Sırf satacağım diye iPhone 11 mi alalım?

Geri
Yukarı