S22 vs A54

Bütçe
18.400
Ne alakası var? Amiral gemisi ile orta segment cihazı karşılaştırıp hangisi daha iyi düşünmek bile saçma zaten.
S22;
•Daha iyi bir SoC
•Daha iyi bir ekran
•Daha iyi bir kamera
•Kablosuz şarj
•Daha ince ve hafif cihaz
•Çerçeve malzemesi alüminyum
•USB 3.0
Gibi özellikler ile tamamen önde olan bir cihaz. S22'nin tek eksiği bataryası ve 8 Gen 1'e sahip olması. Ama bunlar fiyatı baz alındığında pek sorun olmaz bence.

O kadar para bayılıp sorunlu bir telefon almak mantıklı yani?

Hocam evet S22 aldım. Neredeyse bir hafta oldu şunu diyebilirim ki mükemmel bir cihaz. Fotoğrafları olsun özellikleri olsun ekrani olsun cidden mükemmel bir cihaz. Bu cihazla tek bir problem yaşadım oda bataryası onun dışında. Çok iyi bir cihaz.
Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın. Ben size demiştim zaten tek sıkıntısı pili diye. Ekran süresi fena değil ama boşta iken biraz fazla gidiyor. Ne kadar ekran süresi alıyorsun? Şimdi öbür arkadaşlar çıkar A54 alsaydın diye😂.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın. Ben size demiştim zaten tek sıkıntısı pili diye. Ekran süresi fena değil ama boşta iken biraz fazla gidiyor. New kadar ekran süresi alıyorsun? Şimdi öbür arkadaşlar çıkar A54 alsaydın diye😂.
Çok ilginçler gerçekten. S22 ısınıyor, alınmaz diyen kitle daha da ilginç, bu cihaza sadece sürdürülebilir performansından ve pil performansından alınmaz diyebilirler. iPhone 12 kullanıcısıyım, arkadaşımda S22 var daha önce çokça mağazada da denedim kesinlikle bu forumda abarttıkları kadar bir ısınma yok. Hatta dini kitaplara el basabilirim ki iPhone 12 yük altında nasıl ısınıyorsa S22’de o kadar ısınıyor (sentetiklerde iphone 13 ile arasında çoğunlukla 7-8 derece fark var). Kullanıcıları bile evet ısınıyor diyor hatta çok nadir gördüğüm kitle durumdan şikayetçi olmuş ancak kullanım amacı oyun değilse o fiyat bandında alınabilecek tek telefonun S22 olduğunu kendileride biliyor.

Çok ilginçler gerçekten. S22 ısınıyor, alınmaz diyen kitle daha da ilginç, bu cihaza sadece sürdürülebilir performansından ve pil performansından alınmaz diyebilirler. iPhone 12 kullanıcısıyım, arkadaşımda S22 var daha önce çokça mağazada da denedim kesinlikle bu forumda abarttıkları kadar bir ısınma yok. Hatta dini kitaplara el basabilirim ki iPhone 12 yük altında nasıl ısınıyorsa S22’de o kadar ısınıyor (sentetiklerde iphone 13 ile arasında çoğunlukla 7-8 derece fark var). Kullanıcıları bile evet ısınıyor diyor hatta çok nadir gördüğüm kitle durumdan şikayetçi olmuş ancak kullanım amacı oyun değilse o fiyat bandında alınabilecek tek telefonun S22 olduğunu kendileride biliyor.
Hocam zaten bütün cihazlar ısınıyor. Dediğiniz gibi "ısınmayan" iPhone da ısınıyor. Eşimde 13 var şarjda cihaz şarj kesiyor çok ısındığını için. Ben önceki mesajlarda da dedim arkadaşlar fanboy dedi bir ton su yazdı.

Dediğiniz gibi "ısınmayan" iPhone da ısınıyor. Eşimde 13 var şarjda cihaz şarj kesiyor çok ısındığını için.
IMG_0589.jpeg

12 ile yaşadım.

Hocam evet S22 aldım. Neredeyse bir hafta oldu şunu diyebilirim ki mükemmel bir cihaz. Fotoğrafları olsun özellikleri olsun ekrani olsun cidden mükemmel bir cihaz. Bu cihazla tek bir problem yaşadım oda bataryası onun dışında. Çok iyi bir cihaz.
Konu üzerinden çok zaman geçti ama birkaç bilgisizin sözlerini dinlemek yerine mantıklı hareket ederek S22 almanız beni çok mutlu etti. Hayırlı olsun. Umarım mutlusunuzdur. Konudan banlıydım şimdi yazayım dedim.

Geri
Yukarı