S22 vs S23 FE vs S21 FE

FearLost

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar konu başlığında bahsettiğim gibi bu 3 telefon arasında kaldım.
S22 için bataryası cok kötü diyorlar.
S23 FE de ekran kalitesi ve kamera biraz daha geride galiba.
Temel amacım oyun değil günü kurtarsın fotoğraf çekiyim yeterli, aslında S22 çok içime sinmişti elde tutması daha iyi hem ama günü çıkartamadı yönünde söylemler var ama güncellemelerle düzeltildi diyorlar bilemedim. Ki şu an da kullandığım telefon Vestel V6 her türlü bir çağ atlayacağımı düşnüyorum ve onun bataryasi 3000 mAh falandı o bile günü kurtarıyordu ama işlemcisi yettiği kadar şimdi S22'nin işlemcisi güçlü olduğu için ve 120Hz olduğundan dolayı çok arada kaldım fikirlerinizi bekliyorum.

Temel amacım oyun değil günü kurtarsın fotoğraf çekiyim yeterli, aslında S22 çok içime sinmişti elde tutması daha iyi hem ama günü çıkartamadı yönünde söylemler var ama güncellemelerle düzeltildi diyorlar bilemedim. Ki şu an da kullandığım telefon Vestel V6 her türlü bir çağ atlayacağımı düşnüyorum ve onun bataryasi 3000 mAh falandı o bile günü kurtarıyordu ama işlemcisi yettiği kadar şimdi S22'nin işlemcisi güçlü olduğu için ve 120Hz olduğundan dolayı çok arada kaldım fikirlerinizi bekliyorum.
S23FE ve S22 benzer sensörü kullanıyorlar. S23FE’nin batarya performansı daha iyi. Donanım açısından aynılar. S22 daha premium bir cihaz. S23FE’nin ekran çerçevelerinin kalın olması eksisi.

Son düzenleme:
S22 Snap 8 Gen 1 çipsetli. Bu çipsetler kronik sorunlu olan seri.

Fotoğraf çekmek istiyorsan bu konuda rakibi olmayan tek marka Apple.

Bu 3 telefon arasında bence S22 en mantıklısı. FE serisi amiral gemisi seriye en yakın seri ama yine de eline S23 FE ve S22 aldığında ne demek istediğimi anlayacaksındır. S22 daha zarif daha ince çerçevelere sahip. Kamera alanında S23FE ne kadar iyi olursa olsun bence amiral gemisi seriyle yarışamazlar.

Geri
Yukarı