S22 vs S23FE

Ben tamamen kamera odaklı bir cihaz bakıyorum ya da zarif bir cihaz olsun derseniz S22.
Batarya daha önemli ve daha dengeli bir cihaz olsun derseniz S23 FE.
A34'e takoz diyip A54 kasasindaki bir amiral gemisini aldırmaya çalışanlar da var korkarım.

Ailem istemedi pahalı telefonu bu 2 telefonu buldum S22 ile S23 FE'nin özellikleri aynı hangisini alayım? Arasında 6bin TL fark var.
S23 FE daha dengeli ve genel toplamda bence daha iyi bir telefon. 1 sene daha güncel, neredeyse 1.5-2 kat daha iyi pil, vapor chamber gibi artıları var. S22 ise çok daha şık ve çok yakın olsalar da özellikle yardımcı kameralarda daha iyi. Karar vermeniz gereken şey şu: Tasarım istiyorum, alabileceğim en iyi kamerayı istiyorum = S22. Bana pil lazım, tasarım sorun değil, güncel olsun = S23 FE. S23 FE S22'den daha güçlü bir cihaz bu arada.

Düzenleme: 6 bin TL farkı görmedim, pahalı olan hangisi olursa olsun o farka değmez. Tahminim ucuz olan S22. İki telefona da sahibim hiç düşünmeden alın geçin S22'yi kesinlikle o farka değmez.

Hangi telefonda karar kıldınız acaba? Bende ikisini araştırıyordum konu denk gelince sormak istedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…