S22 yazılım güncellemesi ne zaman gelir?

ayyildiz2210

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam önceki konularımda bahsettiğim S22 cihazını aldım. Son güncelleme 1 Temmuz 2022 de geldi. Bir daha 1 Ağustos'ta gelir mi? Gelirse sizce ne ile ilgili gelir? Samsung'un da kabul ettiği performans düşürme konusunda exynosa güncelleme geldi, snapdragona ne zaman gelir sizce?

Performans düşürme derken gos mevzusundan mı bahsediyorsun? O bir performans düşürme değil, telefonun daha fazla ısınmaması ve güç tüketiminin azalması için yapılan bir durum ve çok uzun süredir var.

Hocam bahsettiğim konu evet o ama bir yerde okuduğum kaynağa göre(kaynağı hatırlamadığım için yazmadım.)"Samsung performans düşüşünü kabul etti" tarzı bir başlık vardı bu yüzden yazdım.

Yani fazla performanstan kıstığı için dava edilme konumuna gelmişti diye hatırlıyorum.

Konudan bağımsız cihazdan memnun musunuz? Gereksiz bir şey ama kamera da gece modu otomatik mi açiliyor, yoksa manuel olarak gece modunu mu acıyorsunuz? iPhone 13 ve S22 Plus arasinda gidip geliyorum.

Konudan bağımsız cihazdan memnun musunuz? Gereksiz bir şey ama kamera da gece modu otomatik mi açiliyor, yoksa manuel olarak gece modunu mu acıyorsunuz? iPhone 13 ve S22 Plus arasinda gidip geliyorum.

Kusura bakmayın geç gördüm cihazdan memnunum kamerada ise ortam karanlıksa algılıyıp gece moduna geçmenizi öneriyor.

Geri
Yukarı