S22 yerine ne alınmalı?

H
Hocam 12 taş gibi ama fiyatı 13 ile dib dibe 11den çıkılacak bi sonraki model 13 diye düşünüyorum

H

Hocam 12 taş gibi ama fiyatı 13 ile dib dibe 11'den çıkılacak bir sonraki model 13 diye düşünüyorum.

Aralarında 2-3K ya yakın bir fark var aralarında tek belirgin fark işlemci.
Bana kalırsa 12'yi tercih ederim 13'ün tasarımı falan daha iyi ama o fiyat farkına değmez.

iPhone 13 yerine bile S22 alinir, zaten globalde S22, iPhone 14 fiyatindaydi S23 çıkmadan önce. S22 ve S23 fiyatinin tartışmaya kapalı bir şekilde en iyisidir.

iPhone 13 yerine bile S22 alinir, zaten globalde S22, iPhone 14 fiyatindaydi S23 çıkmadan önce. S22 ve S23 fiyatinin tartışmaya kapalı bir şekilde en iyisidir.
Guncelleme:
Bi arkadaşımız s22 cihazını alalı 5 ay olduğunu ve 4k 60fps video çekerken takılmalar olduğunu belirtmiş?

Guncelleme:

Bir arkadaşımız S22 cihazını alalı 5 ay olduğunu ve 4K 60FPS video çekerken takılmalar olduğunu belirtmiş?

Hocam aldıktan 1 2 sene sonra video çekerken kasma donma olur mu acaba?

Öyle bir şey olduğunu sanmıyorum, olsa bile abartı değildir ve örnek video görmemiz lazım buna göre yorum yapabiliriz.

Yazilimsal birseydir o. Bu tarz yazilimsal hatalar iOS tam sürümlerinde de oluyor (bknz: iOS 14.1, 15.1, 16.1 vb.)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…