S22 yerine ne alınmalı?

H
Senin için gayet yeterli bir telefon artık IOS'la Android arasında büyük bir fark yok iOS hala daha iyi ama Android seni üzmez ama senin yerinde olsam biraaz daha para koyar iPhone 12 alırım çünkü 2.5 yıl sonra iPhone 11'e yazılım güncellemesi gelmeyecek gerek kamera olsun işlemci olsun çok iyi bir telefon oyun oynamayacaksan bataryası rahat 1 günü çıkarır.
Hocam 12 taş gibi ama fiyatı 13 ile dib dibe 11den çıkılacak bi sonraki model 13 diye düşünüyorum

iPhone 13 yerine bile S22 alinir, zaten globalde S22, iPhone 14 fiyatindaydi S23 çıkmadan önce. S22 ve S23 fiyatinin tartışmaya kapalı bir şekilde en iyisidir.
Guncelleme:
Bi arkadaşımız s22 cihazını alalı 5 ay olduğunu ve 4k 60fps video çekerken takılmalar olduğunu belirtmiş?

iPhone 11 asla sıfır almanızı önermiyorum.
S22 günlük kullanımda 1 günü güç tasarrufu modunda zar zor çıkarabilir, oyun oynamıyorsanız sorun yaşamazsınız.
Sizin için en iyisi yine de S21 FE 5G gibi gözüküyor, bataryası rahatlıkla 1 günü çıkarabilir ve kamera performansı da gayet iyi, Exynos olduğu endişelendirmesin bu cihazda ısınma gibi bir sorun yok.

iPhone yazılım olarak üzmez evet ancak 16-17k verdiğim bir telefona HD+ 60Hz IPS bir ekran olması kadar aşağılayıcı hiçbir şey yok. Gerçekten ekranı kötü. Evimizde X, 11 ve 12 var. X, 11'den 2 nesil daha aşağıda olmasına rağmen ekranı çok daha iyi gerek çözünürlük gerek panel bakımından. Bu yüzden 11 alırken çok dikkat et. Kamerası da günümüze göre amiral gemisi seviyesinde kalmıyor maalesef.
iPhone 12 mini de 20k bandında. Boyutu ve şarjı kişiye göre değişir, bir bak derim.
Belirttiğin gibi S22 o fiyat bandında güzel bir alternatif, batarya konusunda şikayetler var az gittiğini söylüyor insanlar. Testlerini izlemeni öneririm. Gündelik kullanımı muhtemelen rahat şekilde çıkarır. İşlemci, yazılım, donanım ve kamerada üst düzey bileşenler kullanıyor. Fiyat bandında gerçekten çok iyi bir tercih.
Xiaomi, POCO vs. markaları listeden çıkarırsak çok bir alternatifin kalmıyor. S23 hem pahalı kalıyor 22'ye göre hem de aralarındaki fark o fiyat farkını vermeye değmez.
Android konusuna gelince artık Android gerçekten eskisi gibi değil. iPhone X kullanıyorum bütçem itibarıyla S21 veya Note 10 Plus'a geçmeyi düşünüyorum ben de. S3 mini ile iPhone 14 Pro Max'i karşılaştırmadığınız sürece Android telefonlar gayet başarılı diyebilirim. Kullanmasını bilene tam olarak bir F/P yuvasıdır Android.

Guncelleme:

Bir arkadaşımız S22 cihazını alalı 5 ay olduğunu ve 4K 60FPS video çekerken takılmalar olduğunu belirtmiş?

Hocam aldıktan 1 2 sene sonra video çekerken kasma donma olur mu acaba?

Öyle bir şey olduğunu sanmıyorum, olsa bile abartı değildir ve örnek video görmemiz lazım buna göre yorum yapabiliriz.

Guncelleme:
Bi arkadaşımız s22 cihazını alalı 5 ay olduğunu ve 4k 60fps video çekerken takılmalar olduğunu belirtmiş?

Guncelleme:

Bir arkadaşımız S22 cihazını alalı 5 ay olduğunu ve 4K 60FPS video çekerken takılmalar olduğunu belirtmiş?

Hocam aldıktan 1 2 sene sonra video çekerken kasma donma olur mu acaba?
Yazilimsal birseydir o. Bu tarz yazilimsal hatalar iOS tam sürümlerinde de oluyor (bknz: iOS 14.1, 15.1, 16.1 vb.)

Geri
Yukarı