Elektronik S23 128 GB 26 26.399TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2-3 yılda bir değişiyorum zaten S23 Ultra daha mantıklı geldi teşekkürler hocam bir de 2. elde spesifik bir nokta var mı alırken?

Bu konudan yararlanabilirsiniz.

Bence S23 bile iPhone 13'ten daha güzel bir telefon.

S23 iPhone 14 muadili bir telefon. 13 ile rakip bile değil.

Bu konudan yararlanabilirsiniz.

S23 iPhone 14 muadili bir telefon. 13 ile rakip bile değil.

Çok teşekkürler hocam ilgilendiğiniz için iyi günler.

128 olanı UFS 3, 256 ve daha büyük modeller UFS 4. Alacak olanlar göz önünde bulundursun.

Güzel fiyat da 2.elde 13-15 ay garantili 256GB modeller 23 bin civarına bulunabiliyor. Hatta geçen 14 ay garantili yanında kılıf, şarj aleti vs ile 23 e ilan vardı.

Alınmaz. 10-11k civarlarına bulunuyor zaten kendisi yanlış bilmiyorsam. A34 ya da A25 gibi modeller alınmalı bu fiyatlarda.
A34 çöp bence hocam. 1 ay öncesine kadar ben de tavsiye ederdim de 2. telefonum olarak kullanıyorum ilk aldığımdaki gibi değil. Hızı vs. 1 yılda her şeyi düştü. (Her telefonda olanlar gibi değil anormal)

Ben bu telefonu alacaktım ama 128 GBlıkta UFS 4 olmadığı için vazgeçtim. UFS 4 koysalar direkt alacaktım birkaç gün önce 26500 liraydı. Bu fiyat da çok iyi, bu aralar bu telefonun 128liğinin fiyatını sürekli düşürüyorlar. Tam bir cep herkülü. İphone 12 ve 13'den üstün, 14 rakibi. Onun da fiyatı belli.

Güzel fiyat da 2.elde 13-15 ay garantili 256GB modeller 23 bin civarına bulunabiliyor. Hatta geçen 14 ay garantili yanında kılıf, şarj aleti vs ile 23 e ilan vardı.
Konuyu biraz hortlatıyorum ama nerede 23e ilan görmüştünüz acaba? Ve internetten görmeden 2.el android telefon almak ne kadar güvenilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı