S23 değişimi onaylandı

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Şarj alma sorunları ile yetkili servise 9'unda gönderdiğim cihaz için bugün Samsung'tan gelen mesajı görünce şaşırdım. Onarım yapıp gönderirler diye düşünüyordum ama ya arızası daha derin ya da uzerine yazdığım not yüzünden değişim yapıyorlar. Öncelikli olarak değişim talep etmiştim çünkü. Çok şaşkınım herkes göndermiş olduğum servis için çok kötü diyordu ben değişime onay vereceklerini düşünmüyordum. Sevincimi paylaşmak istedim sizlerle 🥲

Screenshot_2023-11-16-09-14-36-313_com.google.android.apps.messaging.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihaz yeni ise(1aylık vs) servisler müşteri memnuniyeti için tamir yoluna pek gitmiyor. Yeni cihazınız hayırlı olsun.

Teşekkürler arkadaşlar onarımı mümkün olan cihazları onarıyorlar diye düşünüyorum ama faturaya müşteri değişim istiyor notu düşülmüş. BDH ile görüştüğümde kargoya verildiğini söylüyor sabah onay bekliyoruz 1 hafta sürebilir diyorlardı garip bir hız :D

Hayırlı olsun. Sanki bir yerden tanıdık geldi ama.
hangi konuda hocam.

Cihaz yeni ise(1aylık vs) servisler müşteri memnuniyeti için tamir yoluna pek gitmiyor. Yeni cihazınız hayırlı olsun.
cihaz 1 ay 3 günlüktü :D

Teşekkürler arkadaşlar onarımı mümkün olan cihazları onarıyorlar diye düşünüyorum ama faturaya müşteri değişim istiyor notu düşülmüş. BDH ile görüştüğümde kargoya verildiğini söylüyor sabah onay bekliyoruz 1 hafta sürebilir diyorlardı garip bir hız :D

hangi konuda hocam.

cihaz 1 ay 3 günlüktü :D
Note 7.

Geri
Yukarı