S23 FE alınır mı?

@Violet S parlaklık dediğin gibi daha yüksek ama PPI değeri daha düşük mesela S22'ye göre çok fark olmasa da. Ayrıca renk gamı, doygunluğu vs. için net bilgi göremedim mesela S21 FE'de vardı bu ekran biraz daha kalitesizdi renk bakımından. Çerçeve ve kasa boyut konusu bence en başta direkt almama sebebi 24.000 TL verilen bir telefon için. Bataryası daha büyük olduğu için bence de o konuda S22'den iyi olacaktır ama yine de içindeki işlemci Exynos 2200 olduğu için bence bataryası büyük olmasına rağmen S23 seviyesine gelemeyecek S22'den iyi bile olsa. Termal konularda S23 FE'nin sorun yaratacağını ben de düşünmüyorum çünkü ellerindeki daha önceden mimlenmiş bir CPU, yeniden piyasaya termal açıdan sıkıntılı bir şekilde sunmazlar ki zaten S22'ye de bir sürü güncelleme geldi gen 1 ve 2200 için termal açıdan daha iyi hale getirmek amacıyla. Forumda aslında genel S22 kullananlara sormak lazım durum şu anda nasıl gibisinden sıcaklık ve batarya konusunda.

Bence S21 FE almak daha mantıklı S23 FE almaktansa.

Alınmaz. Düz S22 S23feden daha iyi bir cihaz bakıldığı zaman. Ayrıca yine S23 ile 23FE arasında 3 bin TL gibi bir fiyat farkı var direkt S23 almak daha mantıklı. 2023 yılında Gorilla Glass 5 taktığı telefona pek güvenemedim açıkçası. S21 FE bile Victus ile korunuyor.

Gorilla Glass 5 2015'te çıkan cam :D

Artık fiyattan kısmak için mi yapıldı ne oldu bilmiyorum ama dış görünüşü güzel olsa da özellikleri S22'den farksız sayılabilir.

S23FE 256 GB 26.000? S23 256 GB 36.000? 3.000 TL farkı fark edemedik hocam?

Bence net o para verilir çünkü bende ikisi de var 23FE altlarında de bazı programlar çalışmıyor ve destekleme olarak Samsung artık yok ediyor S21 S24'ün çıkışıyla patlıyor bence en mantıklısı S23 almak aldın beğenirsin hatta paran varsa git S23 al işlemci daha iyi tek pil canını sıkar ben pilden sıkıntı istemiyorum diyorsan S23+ al hepsinden daha iyi ama S23+ fiyatı harbi fazla Ultra modeline yakın yani kısası bence S23 modelleri alınır

Geri
Yukarı