S23 FE alınır mı?

Makaleler
3
Selam. S7 serisinden beri Samsung kullanmaktayım. Daha önce S10E'den S20 FE'ye geçmiştim. Telefondan aslında memnunum ancak internette bakarken benim telefonun 2. eli 8-10k TL civarı şeklinde gördüm. S23 FE'yi ise 21K'ya 0 şeklinde alabiliyorum.

Aradaki fiyat farkı değişim için oldukça cazip geldi. 10k verip memnun olduğum telefonun üst serisine geçmek sıfır cihaz almak 2 sene garanti falan almak mantıklı geldi bana.

S23 FE hakkında düşünceleriniz nelerdir? Onu alma bu fiyata bak bu var diye önerebileceğiniz bir şey varsa ona da göz atmak isterim.

2. Eli ne kadar kullanılmış?

Bütçe yetiyorsa S23 çok daha iyi olur. S23 FE, A54'ün bir tık üstü bir telefon s serisi gibi hissettirmiyor.

S20 FE'den daha mı kötü hissettirir? S23 butcesine ciktiktan sonra S24 Plus alırım. Burada.

2. eli ne kadar kullanılmış?

2. el telefon hiç almadım ve araştırmadik da. Psikolojik olarak bana uygun değil. Gunde 86262 kere sarja takip çıkarılmış vs. olabilir ben kullanamam. Easy cep benim telefonumu 8500 TL'ye sayıyor.

Samsung'tan değişim yapacaksanız ikinci el fiyatından biraz daha düşük olarak sayarlar, cihazın durumuna göre daha da fazla düşebilir.

Cihaz hatasiz kozmetik kusursuz. Daha fabrikadan gelen jelatiniyle duruyor. Arkasinda da kaplama var. Hatta hoparlör kismindaki fabrika jelatinleri bile duruyor oyle soyleyeyim size. N11 de degisim kampanyasinda easy cep 8500 TL saydi.

Geri
Yukarı