S23 FE berbat şarj süresi

Yüksek ihtimal 120hz, 8 saat gidiyor öyle aşşağı yukarı.
8 saat acık ekran süresi 120hz'de pek mümkün değil aslında, bayagı hafif yüke sokulması lazım.
6 saat ekran süresi alamıyorsa seneye 3 saat alır bu telefon, kullanılabilir görüyor musunuz da öneriyorsunuz? 20 bin altında direkt bu telefon yazılıyor forumda.
Seneye 3 saat almaz. Bataryayı sürekli yüksek sıcaklıkta kullanmadığınız sürece kolayca hasar görmez. Bu degere yakın bir değer verir. Ayrıca ya siz beklentilerinizi tam yazmamışsınız ya da öneren arkadaş bilmiyormuş.
FE serisi telefonlara bulaşılmaz bunun yerine A serisi bir cihaz alman daha iyi olurdu.
FE serileri pil dısında A serisinden daha iyi. Kullanılan yongalar, kamera paketleri, paneller vs.

FE serisi telefonlara bulaşılmaz bunun yerine a serisi bir cihaz alman daha iyi olurdu.

A55 10 saat sot gördüm. 2.5 kat olması inanılmaz gerçekten. Hiç mi verimli çekirdek yok bu telefonda? Ne döndürüyorlar yahu? Yani benim S9 FE'de EXY1380 var. 5 günde bir şarj ediyorum 13 saat ekran süresiyle. Olay FE'den veya Exynos'tan değil, Samsung'un dökümünden de değil.

8 saat acık ekran süresi 120hz'de pek mümkün değil aslında, bayagı hafif yüke sokulması lazım.
Kendim denediğimde de aynı değerleri aldım, iyi sayolabilecek bir değer 120hz'de 8 saat. Hafif yük olayı doğrudur Web sitelerinde harcadım tamamen.

Yüksek ihtimal 120hz, 8 saat gidiyor öyle aşşağı yukarı.
4 saat 35 dk ekran açık süresi var ve %25 şarj kalmış. Kalan yüzdeye bakılırsa maksimum 5 saat 45 dk ekran süresi verir. 8 saat biraz abartı olmuş.

6 saat ekran süresi alamıyorsa seneye 3 saat alır bu telefon, kullanılabilir görüyor musunuz da öneriyorsunuz? 20 bin altında direkt bu telefon yazılıyor forumda
Batarya beklediğinizi ifade ettiyseniz size S23 FE onerenlere sormak lazım bu soruyu. Açıkçası kendi adıma pek önerdiğimi söyleyemem. Görülmeden alınmayacak bir cihaz. Tasarımı falsolu. Kamera ve Samsung arayüzü isteniyorsa anca alınabilir. Gerisi tartışılır.

4 saat 35 dk ekran açık süresi var ve %25 şarj kalmış. Kalan yüzdeye bakılırsa maksimum 5 saat 45 dk ekran süresi verir. 8 saat biraz abartı olmuş.

Batarya beklediğinizi ifade ettiyseniz size S23 FE onerenlere sormak lazım bu soruyu. Açıkçası kendi adıma pek önerdiğimi söyleyemem. Görülmeden alınmayacak bir cihaz. Tasarımı falsolu. Kamera ve Samsung arayüzü isteniyorsa anca alınabilir. Gerisi tartışılır.
Pil dışında her şeyini beğendim de bu pille yapılamaz duruyor... Yedek telefon olur ancak.

Pil dışında her şeyini beğendim de bu pille yapılamaz duruyor... Yedek telefon olur ancak.
Hızlı şarj ya da 5000 mah batarya olsa yine kurtarır aslında ama maalesef yok. Yoğun kullanıldığı zaman 5-6 saat arası ekran süresi normal o cihaz için. Diğer her şeyinden memnunsanız bataryaya fazla takılmayın derim.

Bu telefonda Exynos 2200 var içindeki Cortex X2 nasıl 2.8 GHz de çalışıyor 8 gen 1'deki X2 3 GHz de çalışmıyor mu? Bu telefon nasıl 20.5k fiyat hak ediyor? 4500 mAh pili var dana gibi bu ekran süresini veriyorsa diyecek söz yok. Harbiden FE alınmazmış. Onun yerine S20 bile daha çekici galiba.

Youtube Music anormal yemiş gibi. Arkaplan pil kullanım sınırlarından Whatsapp gibi çalışmasını istediğin uygulamalar dışında hepsini derin uykuya at. S22 ile bile şu an %80 kullanımında 6 saat ekran süresi alıyorum ki chipseti çok daha sıkıntılı ve 3800 mAh pile sahip. AOD açıksa kapatabilirsiniz. Ekran Hz'i çok önemli değil, bazıları 60Hz'e alıp daha fazla süre elde ediyor ancak ben bu telefona akıcı bir kullanım için para verdim o yüzden kapatmadım. Son olarak özellikle bazı uygulamaların gereksiz izinlerini kaldırabilirsin.

Geri
Yukarı