S23 FE mi iPhone 13 mü?

XaresL

Centipat
Daha fazla  
Şu an cihazım S23 FE, iPhone 13'e geçmeyi planlıyorum. Ne kadar mantıklı olur? Sizce mantıklı olur mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Apple ekosisteminde değilseniz S23 FE öneririm.

@ruzgaew

S23 FE güzel telefon, beklentilerini karşılıyorsa çok gerek yok gibi ama iPhone deneyimi için geçilebilir. iPhone 13 de üst segment bir telefon.

Şu an S23 FE kullanıyorum, iPhone deneyimim için kullanmak istiyorum. Önerir misiniz?

S23 FE her türlü. İphone alsanız da aynı süre güncelleme alacaksınız S23 FE daha yeni en az 4,5 sene güncelleme desteği alıyor olmanız lazım. Bu İphone'dan fazla muhtemelen 13'ün çok ömrü kalmadı. Bence S23 FE alın kamera, oyun falan her konuda tatmin olursunuz. Ekran zaten mükemmel

Apple ekosisteminde değilseniz S23 FE öneririm.

@ruzgaew

Apple ekosisteminde değilim ama daha önce kullandım. Şu an S23 FE kullanıyorum kamera, performans olarak sonuçta Apple iyi. Zaten oyun oynamıyorum ama önerir misiniz? Onda kafam takılı.

13 en az 4 sene guncelleme alir.

Şu an cihazım S23 FE, iPhone 13'e geçmeyi planlıyorum. Ne kadar mantıklı olur? Sizce mantıklı olur mu? Yardımcı olursanız sevinirim.
Bence 13.

iOS’e geçmek istiyorsanız o bütçeye 2. El 13 Pro bakmalısınız. Düz 13 çağ dışı bir telefon. İlla sıfır isterseniz başka seçenek yok geçilir.

IOS'e geçmek istiyorsanız o bütçeye 2. el 13 Pro bakmalısınız. Düz 13 çağ dışı bir telefon. İlla sıfır isterseniz başka seçenek yok geçilir.

15 Pro Max yurt dışı olarak kapalıçarşıda 37500 civarı bu arada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…