S23 FE mi iPhone 13 mü?

Önermem, gereksiz olur. iOS'a geçmek istiyorsanız 2.elden iPhone 13 Pro bakabilirsiniz. Hocalarımın da dediği gibi yurt dışı alabilirseniz her açıdan daha avantajlı olur.

S23 FE her türlü. İphone alsanız da aynı süre güncelleme alacaksınız S23 FE daha yeni en az 4,5 sene güncelleme desteği alıyor olmanız lazım. Bu İphone'dan fazla muhtemelen 13'ün çok ömrü kalmadı. Bence S23 FE alın kamera, oyun falan her konuda tatmin olursunuz. Ekran zaten mükemmel :)
Iste böyle mesajlar beni düşündürüyor 😁 biri öneririm biri s23 fe daha iyidir diyor tabikide hz olarak s23 fe iyi ama iPhone deneyimim de olsun istiyorum

IOS'e geçmek istiyorsanız o bütçeye 2. el 13 Pro bakmalısınız. Düz 13 çağ dışı bir telefon. İlla sıfır isterseniz başka seçenek yok geçilir.

29k ya hepsi yurt dışı kaydı yapılmamış cihazlar.

Konu sahibi eğer yurt dışı seçeneğini düşünürse alsın. Bana göre buradan almak yerine yurt dışından almak her zaman daha mantıklı.

Şimdi buradan alsam bir yurt dışı 13 Pro TR kaydı için 30k istiyorlar.

Şimdi buradan alsam bir yurt dışı 13 Pro TR kaydı için 30k istiyorlar.

Kaydettirmeyeceksin zaten. Kaydettirirsen mantıksız anlamı yok. Sistem şöyle işliyor:
Her sene 8 ay hakkın var ülkemizde. Şu an alırsan 2025 Ağustosa kadar da kapanma olmadan kullanabilirsin. Kapandığında da Apple'ın kendi özelliği olan iCloud arama yönlendirme ile bir tane eski bir 6S/SE1 alarak SIM kartı ona takıp gelen aramaları ve internet paketini yurt dışı cihazda kullanarak son 4 ayı idare edersin sonra 1 Ocak itibarıyla 8 ay hakkın geri gelir bu şekilde kayıtsız kullanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı