S23 FE PUBG'DE 90 FPS verir mi?

Keirm

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende S23 FE 8/256 GB var telefon PUBG çok rahat oynatıyor ama Exynos 2200 gibi işlemci nasıl 90 FPS olmaz ya da Ultra HD açmaz? Sizce PUBG'da güncelleme'den sonra 90 FPS alır mı?

Arkadaşlar bende S23 FE 8/256 GB var telefon PUBG çok rahat oynatıyor ama Exynos 2200 gibi işlemci nasıl 90 FPS olmaz ya da Ultra HD açmaz? Sizce PUBG'da güncelleme'den sonra 90 FPS alır mı?

Normalde Exynos 2200, 90 FPS verecek kadar güçlü. Ama optimize edilmesi lazım. Bunun içinde fazladan bir çaba harcamazlar şahsen. 60 FPS sabit verir gene de. En tepe Flagship'ler bile bazen 90 FPS alamıyor.

Oyun ayarlarında olmasa bile Config'le halledersiniz.

Config'e hiç bulasmak istemiyorum hocam.

Oyun ayarlarında olmasa bile Config'le halledersiniz.

Normalde Exynos 2200, 90 FPS verecek kadar güçlü. Ama optimize edilmesi lazım. Bunun içinde fazladan bir çaba harcamazlar şahsen. 60 FPS sabit verir gene de. En tepe Flagship'ler bile bazen 90 FPS alamıyor.

Belki yeni güncelleme'de destek gelir ya.

İşlemcisi verimli olmayan. Modellerde bile 90FPS var. Örnek MTK işlemcili cihazlar.
Bendede snapdragon işlemci vardı 60 veriyordu bende New state yüklemiştim 90 a çekmiştim çok güzel olmuştu 90 alamayanlara New state tavsiye ederim.

Zor bir ihtimal. Bu kadar istiyorsanız, 3.taraf uygulamalar ile 90FPS yaparsınız. Onuda ekleyelim.
GTX tool vardı ilk çıktığında güzeldi de sonradan biraz bozuldu.

Geri
Yukarı