S23 FE PUBG'DE 90 FPS verir mi?

• Konuyu başlatan Keirm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 347

Keirm

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende S23 FE 8/256 GB var telefon PUBG çok rahat oynatıyor ama Exynos 2200 gibi işlemci nasıl 90 FPS olmaz ya da Ultra HD açmaz? Sizce PUBG'da güncelleme'den sonra 90 FPS alır mı?

Şu an vermiyor galiba. En düşüğe çekince bile 60 veriyordu diye hatırlıyorum bakmıştım. Exynos 2200 90 verebilmek için baya baya güçlü ama optimize değil. Wreckfestte yüksekte 90-120 görüyor, 120 fps minecraft oynatıyor ama işte.

Fortnite PUBG Mobile'den daha ağır bir oyun. Onda mesela 90 FPS desteği vermişler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PUBG Mobile şaşırtmıyor.
S23 FE'den kötü olan. Redmi K40 bile 90 FPS veriyor hahaha.
Klasik pubg hocam ne bekliyorsunuz.
Şu an vermiyor galiba. En düşüğe çekince bile 60 veriyordu diye hatırlıyorum bakmıştım. Exynos 2200 90 verebilmek için baya baya güçlü ama optimize değil. Wreckfestte yüksekte 90-120 görüyor, 120 fps minecraft oynatıyor ama işte.
Allah bilir eskiyince işlemci anca getircekler herhalde. Benim tabletime bile 45 fps yi tablet çıktıktan 3 yıl sonra getirdiler.

Fortnite PUBG Mobile'den daha ağır bir oyun. Onda mesela 90 FPS desteği vermişler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şey mağaradan çıkmış gibi olacak ama Fortnite nereden indiriliyor😁😅

Yeni konular

Geri
Yukarı