S23 FE vs S22 vs iPhone 12 mini

Değeceğini sanmıyorum. S23FE ile S22 klon işlemciler kullanıyor. S23fenin bataryası daha büyük olmasına oranla ekranıda büyük. Yani ekran süresi cartu curtu birbirine çok yakın. Bence boyut olarak kendine hitap edeni al, performans hemen hemen aynı olacak zaten.

S23FE ile S22 ekran süreleri yakın falan değil. S23FE ortalama 7.5-8 saat kullanım sunuyor günde. S22 5 saat civarı.

Değeceğini sanmıyorum. S23FE ile S22 klon işlemciler kullanıyor. S23fenin bataryası daha büyük olmasına oranla ekranıda büyük. Yani ekran süresi cartu curtu birbirine çok yakın. Bence boyut olarak kendine hitap edeni al, performans hemen hemen aynı olacak zaten.

Açıkçası ekranın büyük olması benim için önemli değil sadece batarya konusunda sıkıntı çıkarır mı S22?

Son düzenleyen: Moderatör:
S22, premium hissiyat sunar, kucuk bir cihazdir, kamera performansi sahanedir. S23 FE ise S22 ile ayni ana sensoru tasir ancak telephoto ve ultra genis sensorleri S22'nin sensorlerine gore daha kotudur. Bunlarin yani sira, S22'ye gore cok daha iyi pil performansi ve termal basarimi vardir ancak cerceveleri S22'nin cercevelerine gore cok daha kalindir ve cene kismindaki cerceve yuzunden asimetriktir.

Gidin, bir teknoloji magazasinda bakinin. Premium hissiyat benim icin onemli degil derseniz S23 FE tercih edersiniz.

Geri
Yukarı