S23+ için 45 watt orijinal hızlı şarj tavsiyesi

Anker kaliteli hocam cidden net alınır. Bende çoğu ürünü mevcut sorun yaşamadım hiç.
Huawei matebook kullanan arkadaşımım type-c şarj aletiyle telefonum 25watt şarj olmuştu. Onun dışında kaç tane adaptör demediysem hiçbiri 25 watt vermedi. İsterseniz bir huawei matebook şarj aleti destekliyor mu, fiyatı nasıl diye araştırın. Piyasada maalesef çok fazla çakma şarj aleti var. Satıcı yorumlarına dikkat edin veya mediamarkt gibi güvenilir satıcılardan alın. Bir tanıdığım da 25watt Samsung şarj aleti almış ama çakma çıkmış. 15watt şarj ediyor

İndirimde sanırım ve fiyatı çok iyi. Bence net alınır
Kesinlikle tavsiye ederim harika bir adaptör.
Anker 313 GaN USB-C şarj cihazı 45W, Samsung süper hızlı şarj 2.0 destekli, multiprotect koruması,%30 daha küçük Amazon.com.tr

Kendimde de 25 watt olanı var. S23'ü şarj etmek için kullanıyorum çok kaliteli.
Bide samsung telefonları samsung hızlı sarjlar sadece hızlı ediyor diye gördüm bu doğru mudur yoksw cihaz içindeki kablo ve o Anker adaptör 45 watt hızlı sarj eder mi yani? Ona göre hemen alacağım.

Evet orijinal kablo ile 45w şarj ediliyor. Hayırlı olsun.

Hocam teşekkürler öncelikle almadım ben bunu alayım diyorum. Ona 600 TL verene kadar 850 ye bunu alsam bu orijinal değil mi?

Hocam teşekkürler öncelikle almadım ben bunu alayım diyorum. Ona 600 TL verene kadar 850 ye bunu alsam bu orijinal değil mi?
Bu ürünü aldım, bu arada Idefix den aldım.

Son düzenleme:
Evet orijinal kablo ile 45w şarj ediliyor. Hayırlı olsun.
Hocam kutudan çıkan kablolar 3 amper. 45w için 5a kablolar gerekiyor ve bu kablolar 45w adaptör ile satılıyor.

Dosya Ekleri

• PH_GS_S21_5A-3A-cables1.jpeg
    PH_GS_S21_5A-3A-cables1.jpeg
    24,6 KB · Görüntüleme: 14

Geri
Yukarı