S23 mobil veri bazen açılmıyor

Mobil ağlardan 5G'yi kapatın düzeliyor.......
Screenshot_20240325_084710_Call settings.jpg

Yakında geliyor güncelleme.

Bunun sorunu çözeceğini nereden biliyoruz peki.

Merhaba, 3 aydır S23 kullanıcısıyım bazen mobil veri açılmıyor. Uçak modunu açıp kapatmam gerekiyor ancak böyle açılıyor. Nasıl düzelteceğim?

Sende. Sorun hala devam ediyor mu? Acaba dostum.

Mobil veriyi acmaniza ragmen mi baglanti gelmiyor? Ben S24 kullaniyorum eger garaja inersem ve baglanti giderse disari ciktigimda baglantiyi bulmuyoe mobil veri acikken bile. Ucak moduna alip geri kapatiyorum.

Bunun sorunu çözeceğini nereden biliyoruz peki.

Sende. Sorun hala devam ediyor mu? Acaba dostum.
Mobil veriyi acmaniza ragmen mi baglanti gelmiyor? Ben S24 kullaniyorum eger garaja inersem ve baglanti giderse disari ciktigimda baglantiyi bulmuyoe mobil veri acikken bile. Ucak moduna alip geri kapatiyorum.
Yukarıda belirttim 5G kapatmak gerekiyor.

Bende de S22'de aynı sorun var. Metroyla yer altına girip çıkınca geri bağlanmıuor telefonu yeniden başlatınca düzeliyor. Ayarı 4.5G ile başlayan seçenek yapmama rağmen düzelmedi.

Mobil ağ ayarlarında 5G ile başlayan ilk seçeneği değil de 4.5G ile başlayan olan ikinci seçeneği seçince bende de düzelmiş gibi görünüyor.

O zaten 4.5 g seçili ve 5 g die de seçenek çıkmıyor bende otomatik olarak 4.5 g seçili gözüküyor.

Görselde gözüktüğü gibi

Ben de çözüldü artık yaşamıyorum. Sürekli de mobil veri kullanan biriyim. Artık yapmıyor.
Bende yapıyor halen senin telefon markası neydi

Bende de S22'de aynı sorun var. Metroyla yer altına girip çıkınca geri bağlanmıuor telefonu yeniden başlatınca düzeliyor. Ayarı 4.5G ile başlayan seçenek yapmama rağmen düzelmedi.

Dostum vallahi aynısı bende de var hem metro hem çekmeyen bir yerden bir yere geçince hem Wi-Fi'den mobil veriye geçmek istediğim de de aynı sorun devam ediyor bilmem kaç güncelleme geldi düzelmedi.

Dostum vallahi aynısı bende de var hem metro hem çekmeyen bir yerden bir yere geçince hem Wi-Fi'den mobil veriye geçmek istediğim de de aynı sorun devam ediyor bilmem kaç güncelleme geldi düzelmedi.

Mobil veriyi acmaniza ragmen mi baglanti gelmiyor? Ben S24 kullanıyorum eger garaja inersem ve baglanti giderse disari ciktigimda baglantiyi bulmuyoe mobil veri acikken bile. Ucak moduna alip geri kapatiyorum.

Evet ben de öyle yapıyorum artık gına geldi kral.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240428_103259_Call settings.jpg
    Screenshot_20240428_103259_Call settings.jpg
    31,2 KB · Görüntüleme: 5
Aslinda sorun bende biraz duzeldi guncellemeyle sanirim ancak hala tam oturmadı. Eskisi kadar sık baglantiyi bulamama sorunu olmuyor ama yine de bazen yapiyor. Umarim guncellemeyle hallederler.

Yeni konular

Geri
Yukarı