S23 mü S24 mü iPhone 13 mü?

Bütçe
40000
S24 tabii ki. Malzeme kalitesi olarak S23le arasında dağlar var. S23 özellikleri iyi ama malzeme kalitesi tırt. S24 daha köşeli ve modern duruyor. 7 yıl güncelleme garantisi verdi Samsung S24 için.

İkisinin malzemeleri birebir aynı, nasıl tırt?

Forumda son zamanlarda bilgisizliğine rağmen her konuya zıplayanlar çıktı sizin gibi. En yakınındaki teknoloji mağazasına gidip S23 ve S24'ü eline al bakayım malzeme aynı mı? S23'te dandik bir malzeme kullanılmış zaten başka forumlarda da eleştirildi bu konu. Batarya ve malzeme dışında olumsuz yanı yok zaten. Bu forumda ezbere öncekinin yazdığı mesajı tekrarlayan insan grupları türemeye başladı. Bilgi yok, araştırma yok bol muhalefet var. Alttaki de başka konuda bana sataşmış, S23 vs S24 vs iPhone 13 başlığına Xiaomi 14 yazıyor. Koyduğu telefonun alakasız olması yetmiyormuş gibi 35k telefonlara 50k telefon öneriyor 😀

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumda son zamanlarda bilgisizliğine rağmen her konuya zıplayanlar çıktı sizin gibi. En yakınındaki teknoloji mağazasına gidip S23 ve S24'ü eline al bakayım malzeme aynı mı? S23'te dandik bir malzeme kullanılmış zaten başka forumlarda da eleştirildi bu konu. Batarya ve malzeme dışında olumsuz yanı yok zaten. Bu forumda ezbere öncekinin yazdığı mesajı tekrarlayan insan grupları türemeye başladı. Bilgi yok, araştırma yok bol muhalefet var. Alttaki de başka konuda bana sataşmış, S23 vs S24 vs iPhone 13 başlığına Xiaomi 14 yazıyor. Koyduğu telefonun alakasız olması yetmiyormuş gibi 35k telefonlara 50k telefon öneriyor 😀
Forumun kalitesini düşürenin de, bilgisizin de kim olduğu gayet açık :D İkisi de alüminyum kasa, ikisi de Victus 2. Birebir aynı kasa yani.

Forumda son zamanlarda bilgisizliğine rağmen her konuya zıplayan çömezler çıktı sizin gibi. En yakınındaki teknoloji mağazasına gidip S23 ve S24ü eline al bakayım malzeme aynı mı? S23'te dandik bir malzeme kullanılmış zaten başka forumlarda da eleştirildi bu konu. Batarya ve malzeme dışında olumsuz yanı yok zaten. Bu forumda ezbere öncekinin yazdığı mesajı tekrarlayan insan grupları türemeye başladı. Bilgi yok, araştırma yok bol muhalefet var. Alttaki değişik de başka konuda bana sataşmış, S23 vs S24 vs iPhone 13 başlığına Xiaomi 14 yazıyor. Dedim ya çoluk çocuk çoğalmaya başladı forumun kalitesi düşüyor. Koyduğu telefonun alakasız olması yetmiyormuş gibi 35k telefonlara 50k telefon öneriyor 😀

Arkadşın yorumuna katılıyorum. Dün S23 almaya gittim S24 Plus aldım. S24 ailesini eline aldıktan sonra S23'ü eline aldığında aradaki inanılmaz malzeme farkını anlıyorsun. Hatta ulan acaba buradaki gösterilen üründe mi sorun var çerçevesi bu kadar dandik olamaz diye kendi kendime düşünürken benimle aynı anda aynı cihazları inceleyen bir abinin de Samsung çalışanı ile ya bak S23'ün kenar çerçevesi de böyle S24 gibi olsaymış direkt alacaktım bu hoşuma gitmedi dediğine şahit oldum. Arka kapakta sorun yok bu arada muhtemelen direkt aynı ama çerçeve inanılmaz farklı.

Arkadşın yorumuna katılıyorum. Dün S23 almaya gittim S24 Plus aldım. S24 ailesini eline aldıktan sonra S23'ü eline aldığında aradaki inanılmaz malzeme farkını anlıyorsun. Hatta ulan acaba buradaki gösterilen üründe mi sorun var çerçevesi bu kadar dandik olamaz diye kendi kendime düşünürken benimle aynı anda aynı cihazları inceleyen bir abinin de Samsung çalışanı ile ya bak S23'ün kenar çerçevesi de böyle S24 gibi olsaymış direkt alacaktım bu hoşuma gitmedi dediğine şahit oldum. Arka kapakta sorun yok bu arada muhtemelen direkt aynı ama çerçeve inanılmaz farklı.
Kalitesiz hissettirmiş olabilir, daha kötü görünmüş olabilir tabii ki bunda hiçbir problem yok ama daha dandik değil. İkisi de ağırlıklarına kadar aynı :) Alüminyum nasıl farklı olsun ki zaten. S24 köşeli olduğu için öyle hissettiriyor muhtemelen.

Kalitesiz hissettirmiş olabilir, daha kötü görünmüş olabilir tabii ki bunda hiçbir problem yok ama daha dandik değil. İkisi de ağırlıklarına kadar aynı :) Alüminyum nasıl farklı olsun ki zaten. S24 köşeli olduğu için öyle hissettiriyor muhtemelen.
Hissiyattan bahsediyorum zaten yoksa s23'ün kalitesini kimse inkar edemez 👍🏻

Evde hem S23 var hem de S24. Hissiyat olarak gorunus olarak S24 bana gore cok daha iyi. Ama bir halt bildigini sanan beynini kullanmayi bilmeyen asagilayarak konusmayi bir halt sanan arkadas abartmis biraz. Iki cihaz da alüminyum. Ikisinin de arkasi cam hatta soyle tirnagimla vurdugumda S23 daha boyle cama yakin ses veriyor her halti biliyorsun ya. Sen git stand üzerinde duran telefonlarin hissiyatina bak bos ver. Uzgunum bir şey bildigin de yok.

iphone 13 almamanı öneririm. bendede var ilk sene güzeldi 1 seneyi yarıladıktan sonra telefon kasmaya başladı kameram sürekli dondu oyun vs oynamadıgım halde. Apple kendini bozmuş. s24 en mantıklı seçenek

Geri
Yukarı