S23+ oyundan sonra ekran Hz'sinde düşüş oluyor

siyamaske

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bu konu kısa olacak sadece tək bir sorum var ben telefonda oyun oynadıktan sonra telefon 120 Hz olmasina rağmen 60 Hz ve daha aşağı gibi hissettiriyor bunun neden olduğunu bilmiyorum o yüzden sormak istedim, cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler. Edit: Oynadığım oyun bayağı büyük bir oyun ismi carx street duymuşsunuzdur muhtemelen ben zaten bu oyunu oynarken telefon isiniyor bunu da ekleyeyim dedim.

Gaming Hub'ın içinde ki ayarlar da Game booster var oradaki ayarları gösterin. Gaming Hub olarak değiştirildi ismi. Sağ üstten üç çizgiye basarak ulaşabilirsiniz Game booster ayarlarına.

Ayarlarım böyle.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240129_012836_Game Booster.jpg
    Screenshot_20240129_012836_Game Booster.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 19
Merhaba bu konu kısa olacak sadece tək bir sorum var ben telefonda oyun oynadıktan sonra telefon 120 Hz olmasina rağmen 60 Hz ve daha aşağı gibi hissettiriyor bunun neden olduğunu bilmiyorum o yüzden sormak istedim, cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler. Edit: Oynadığım oyun bayağı büyük bir oyun ismi carx street duymuşsunuzdur muhtemelen ben zaten bu oyunu oynarken telefon isiniyor bunu da ekleyeyim dedim.
Carx street maksimum 60 FPS desteklemesine rağmen hala çok kötü optimizasyona sahip. Android neredeyse her cihazda sıkıntı çıkarıyor, oyunla alakalıdır sizin probleminiz.

Carx street maksimum 60 FPS desteklemesine rağmen hala çok kötü optimizasyona sahip. Android neredeyse her cihazda sıkıntı çıkarıyor, oyunla alakalıdır sizin probleminiz.
Olabilir internette oyun önceden kasıyor diye bir bakmıştım herkes şikayet ediyor 12gb RAM ile oynaya bilmeyenler var

Ekran aşırı ısınıyor bu yüzden de bir süre soğuyana kadar 60Hz'e düşüyor, aynı sorunu S20FE'de yaşıyorum.

Geri
Yukarı