S23 pil az süre veriyor

Daha fazla  
Merhaba, cihazım S23 2 ya da 3 günlük sanırsam ve pil konusunda hâlâ bana göre az süre veriyor. Şu an bir baktım da pil süresi öğreniliyor yerine artık yazıyor bu ne demek oluyor tam olarak?

Merhaba, cihazım S23 2 ya da 3 günlük sanırsam ve pil konusunda hâlâ bana göre az süre veriyor. Şu an bir baktım da pil süresi öğreniliyor yerine artık yazıyor bu ne demek oluyor tam olarak?

Screenshot_20240526_003839_Device care.jpg

Konumu ve mobil veriyi kapalı tutmaya çalış.

Tamam.

Anlamadım, neresi kötü tam olarak bu pil ömrünün?

Hiç kullanmadım o yüzden bu değerler.

%100 şarjda 20 saat açık kalabileceğini öngörüyor.

Hiç anlamıyorum verilerden iyi midir yani?

%100 şarjda 20 saat açık kalabileceğini öngörüyor.

Şu anda da 19 saat 53 dakika gösteriyor.
Neye göre artıp azalıyor?

Son düzenleme:
Yeni bir cihaz oldugu icin cok fazla verilere takilip supheye dusmeyin birkaç gun kullanin eger gercekten pilde bir sıkıntı varsa garantiye gönderirsiniz.

Onun disinda zaten kullandikca onemsememeye baslarsiniz.
20 saat de guzel bir sure bence. Gun boyu 20 saat boyunca kullanmayacagina gore?
mobil veri çekmedigi yerde acik birakirsaniz daha fazla şarj yer haberiniz olsun.

Yeni bir cihaz oldugu icin cok fazla verilere takilip supheye dusmeyin birkaç gun kullanin eger gercekten pilde bir sıkıntı varsa garantiye gönderirsiniz.

Onun disinda zaten kullandikca onemsememeye baslarsiniz.
20 saat de guzel bir sure bence. Gun boyu 20 saat boyunca kullanmayacagina gore?
Mobil veri çekmedigi yerde acik birakirsaniz daha fazla şarj yer haberiniz olsun.

Mobil verinin bu kadar şarj yediğini bilmiyordum. Yorumunuz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı