S23 şarj adaptörü orijinal alınmazsa herhangi bir sıkıntı çıkarır mı?

• Konuyu başlatan farnd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 165

farnd

Picopat
Daha fazla  
Telefonu alalı 3 gün oluyor ve kendi kablosuyla orijinal olmayan 45 wattlık bir adaptörle şarj ediyorum. İleride herhangi bir sıkıntı çıkarır mı yoksa orijinal adaptörünü almak mı gerek?

Eğer aldığınız adaptör kaliteli bir marka ise sıkıntı çıkarmaz ancak sahte Samsung şarj aleti ise sıkıntılı bir durum olabilir.

Samsung marka olmasına gerek yok. Kaliteli başka marka bir ürün de olabilir.
Eğer aldığınız adaptör kaliteli bir marka ise sıkıntı çıkarmaz ancak sahte Samsung şarj aleti ise sıkıntılı bir durum olabilir.
Kaliteli mi bilmiyorum.Herhangi bir telefoncudan almıştım.Samsungun orjinal adaptörüne benziyor ama samsung değil.Sıkıntı çıkaracaksa eski telefonumun (poco x3 nfc) adaptörü ve kablosuyla mı şarj edeyim sizce?

Telefonu alalı 3 gün oluyor ve kendi kablosuyla orijinal olmayan 45 wattlık bir adaptörle şarj ediyorum. İleride herhangi bir sıkıntı çıkarır mı yoksa orijinal adaptörünü almak mı gerek?

Vallahi hocam bugün Buds 2 kulaklığımı yan firma ama kaliteli olsa sorun olur mu dedim bin tane laf ettiler bizim markamızın olması lazım falan diye. Bence bir an evvel orijinali al yoksa ileride sorun yaşarsın ve kabul etmezler.

PD destekli, 25 W herhangi bir şarj aleti kullanabilirsin, ben de ucuz, Syrox marka, dandiğin bir üstü diyebileceğim bir şarj aleti kullanıyorum, henüz bir sıkıntı yaşamadım

PD destekli, 25 W herhangi bir şarj aleti kullanabilirsin, ben de ucuz, Syrox marka, dandiğin bir üstü diyebileceğim bir şarj aleti kullanıyorum, henüz bir sıkıntı yaşamadım
45 watt sıkıntı çıkarır mı?

Samsung marka olmasına gerek yok. Kaliteli başka marka bir ürün de olabilir.
Recciymiş hocam adaptörün markası.Herhangi bir telefoncudan almıştım.Sahte mi değil mi bilmiyorum.Fiyati 250 tl idi.

Son düzenleme:
45 watt sıkıntı çıkarır mı?

Recciymiş hocam adaptörün markası.Herhangi bir telefoncudan almıştım.Sahte mi değil mi bilmiyorum.Fiyati 250 tl idi.
Sorun olacağını sanmıyorum, 45 W olması da sorun olmaz, zaten telefon kendi kullanabileceği kadarını çekiyor.

Adaptör pd destekli mi hiç bilmiyorum ama sıkıntı çıkarır mı?
İnternette PD desteklediği yazıyor, zaten desteklemezse süper hızlı şarj yapmaz.

Geri
Yukarı