S23+ şeffaf kılıf ve koruyucu cam tavsiyesi

crealist

Hectopat
Daha fazla  
Cihazı yeni aldım kamerayı ve camı korumak amaçlı koruyucu cam ve şeffaf kılıf siparişi verdim fakat içim rahat değil. Şeffaf kılıf almamın sebebi telefonun renginin aşırı hoşuma gitmesi.

Kılıf:

Ekran koruyucu: Amazon.com.tr

Hiç bilmediğim markalar olduğu için endişeliyim sadece yorumlara bakarak aldım 1-2 hafta içerisinde geleceğini düşünüyorum.

Sizce bu kılıf ve ekran koruyucu yeterli olur mu renkten çok telefonun sağlam olması önemli fakat kılıfın kaba durmasını da istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pahali bir cihaz almissiniz keske daha bilindik Spigen gibi markalara yonelseydiniz. Ayrica seffaf kiliflarin hepsi 6-7 ayda sarariyor ve cok cirkin bir goruntuye kavusuyor. Ben sizin yerinizde olsam komple kilif + ekran koruyucu Spigen tercih ederim.

Komple kılıftan kastınız kamerayı kapatan cinsten ise o tarz kılıflar pek hoşuma gitmiyor. Kapaklı değilde düz sağlam kılıf tavsiyelerine açığım.

Komple kılıftan kastınız kamerayı kapatan cinsten ise o tarz kılıflar pek hoşuma gitmiyor. Kapaklı değilde düz sağlam kılıf tavsiyelerine açığım.

Komple kilif derken kilif + ekran koruyucu tum cihazi komple Spigen ile korurum demek istedim komple kilif degil. Sitesine girip bakabilirsiniz ayrica Amazon veya HB'de de daha uygun olabiliyor.

Hocam linkleme şansınız var mı? Ultra hybrid kılıf var mesela şeffaf gibi.

Buyrun. Seffaf kiliflarin hepsi sarariyor hocam mumkunse almayin cok kez tecrube ettim 6-7 ay sonra kullanilamaz hale geliyorlar.

Geri
Yukarı