S23 telefonda görüntülü görüşme yaparken üst kısma köşelerden ışık vuruyor

Daha fazla  
Bugün arkadaşımla Skype üzerinden konuşurken ekte olduğu gibi sağ ve sol üstten ışık vurduğunu gördük. Ne yapsam etsem gitmedi en son kamera çentiği gizle yapıp üst tarafı dümdüz yaptığımda o üst taraftaki mavi ışık gitti bunun sebebi nedir normal zamanda kamerada problem asla yok fakat aklıma şüphe düştü bende size gösterebilmek adına ön kameranın oraya beyaz bir sayfa açtım öyle kameradan göstermek istedim. Kapkaranlık ortamda olduğu için mi böyle? Gündüz herhangi bir problem yok.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240318_225548_Camera.jpg
    Screenshot_20240318_225548_Camera.jpg
    26,9 KB · Görüntüleme: 42
Karanlık bir yerde kamerayı açtığınızda böyle bir sorun olmuyorsa muhtemelen uygulamadandır.

Sizin yüzünüze ekrandan yansıyan ışıklar da buna neden olabilir. Kamerayı hiç ışık alamayacağı biçimde kapatmayı deneyin. Bir de arka kameraya çevirip onun içinde aynısını yapın.

Karanlık bir yerde kamerayı açtığınızda böyle bir sorun olmuyorsa muhtemelen uygulamadandır.

Wp üzerinden de Skype üzerinden de böyle oluyor kamera normal çentik olduğunda beyaz ışık geliyor ve ışık yansıyor sanırsam fakat çentiği gizle dediğimde orası dümdüz kararıyor ve herhangi bir problem yaratmıyor. Kamerayı normal açtığımda ise böyle bir sorun olmuyor. Sadece görüntülü konuşurken karşı tarafın fon beyaz olduğu için benim kamera çentiğime denk gelip yansıtıyor diye umuyorum normalde hiç böyle bir sıkıntı olmamıştı bayağı korktum açıkçası.

Wp üzerinden de Skype üzerinden de böyle oluyor kamera normal çentik olduğunda beyaz ışık geliyor ve ışık yansıyor sanırsam fakat çentiği gizle dediğimde orası dümdüz kararıyor ve herhangi bir problem yaratmıyor. Kamerayı normal açtığımda ise böyle bir sorun olmuyor. Sadece görüntülü konuşurken karşı tarafın fon beyaz olduğu için benim kamera çentiğime denk gelip yansıtıyor diye umuyorum normalde hiç böyle bir sıkıntı olmamıştı bayağı korktum açıkçası.
Efekt tarzı bir şey olabilir belki de.

57 kişi görmüş yorum yok arkadaşlar yardımcı olabilecek yok mu?

57 kişi görmüş yorum yok arkadaşlar yardımcı olabilecek yok mu?

Deneye deneye en son karanlık mod açtığımda sorun çözüldü Skype uygulaması için çentiği gizle dediğimde de düzeldi koskoca forumda yardımcı olacak insan yok şaka gibi konu kapatılabilir ileride başına gelen arkadaşlar bu çözümlerle yararlanabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı