İnceleme S23 Ultra: Harika da değil kötü de değil

O kadar çok gösterişçi telefonu kullanmasını bile bilmeyen kişiler orada burada masaya iPhone koyuyor bir de ters şekilde. Adamın hayattaki tek başarısı gösterişi bu. Amerika'da Avrupa'da telefon deyip geçiyorlar telefon bozulana kadar adamlar kullanıyor. Haa isteseler her yıl en son modeli çok rahat alırlar. Böyle paranın değeri bir anlamı olmadığı yerlerde gösterişini yaparlar.

Sizce bu bakış açısı ileride kasa falan değişmesine rağmen aynı kalır mı yoksa değişir mi?

Sizce bu bakış açısı ileride kasa falan değişmesine rağmen aynı kalır mı yoksa değişir mi?

Değişmez ne zaman değişir. Ekonomi düzelir neredeyse TL dolara eşitlenir ancak o zaman düzelir. Bunun yanında bilinçli eğitimli bir halkla düzelebilir.

Geçen gün iPhone 12, S23'ten daha iyi diyordunuz ama hocam, ne oldu fikir mi değiştirdiniz?
İnceleme güzel ama ekranı detaylı anlatılmamış ve fotoğraf olsaymış harika olurmuş.

Geçen gün iPhone 12, S23'ten daha iyi diyordunuz ama hocam, ne oldu fikir mi değiştirdiniz?
İnceleme güzel ama ekranı detaylı anlatılmamış ve fotoğraf olsaymış harika olurmuş.

Fikrimde herhangi bir değişiklik yapmadım. Yurt dışı olarak iPhone kaydedilebilseydi zaten iPhone alırdım ama 20-30 k ücrete bayılacağıma yurt dışı olarak çok çok uygun fiyata bunu bulmuşken aldım. Ve hem bütçe hem de şu anlık en azından mecbur Android kullanmak zorundayım. Görsel dediğim gibi ekleyemedim şu an yoğunum ama ilerdeki günlerde belki Drive'a arşiv yapıp atabilirim. Kaldı ki o yorumları da incelemesini yaptığım telefonla gönderdim.

İphone 6 S20FE ye mi fark atıyormuş? Peki

iPhone 6 S20FE ye mi fark atıyormuş? Peki

Bunu bana değil hocam diyenlere söyleyin. Mantık olarak düşünen olursa zaten o kadar yıllık bir teknolojiye istediği kadar iyi yazılım yapsa da XS Max bile yetişemez.

İncelemenin bazı bölümlerini sadece ben mi soluk görüyorum? O bölümleri okuması zor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…