S23 Ultra vs iPhone 15 vs 15 Pro

S23 Ultra'yı ilk defa bu gün kullandım ve mükemmel bir telefon. İOS aşkınız varsa iPhone alın ancak trajikomik fiyat farkında değmez.

Fiyat/performans olarak en mantıklısı S23 Ultra ama ekosistem olunca ikileme düştüm açıkçası. Biraz size kalmış. Ekosistem için daha da fazla para vermeye gerek olup olmadığı tartışılır.

Bende çok ikilimde kaldım artık bir polar oldum bir gün diyorum S23u almaya gidiyorum sonra ya boş ver iPhone al diyorum sırf 1 haftadır

S23 Ultra'yı ilk defa bugün kullandım ve mükemmel bir telefon. iOS aşkınız varsa iPhone alın ancak trajikomik fiyat farkında değmez.

iOS aşkım yok hatta şunu diyebilirim Jailbreak yaparak kullanıyorum 8 Plus cihazımı
Android noktasına ben sıcak bakıyorım ama hala yedeklerimi Google clouda aktarma konusunda bir şey bulamadım özellikle WhatsApp yedeklerini.

Hocam sizin isteğinize göre. Ha Mi Note 10 Lite 150-200 dolarlık telefon ile adını verdiğiniz 1200-1000 dolarlık telefonları kıyaslamanız saçma olmaz.

S23 Ultra 512/12 cidden güzel telefon fakat işin içinde iPad olunca düşündürüyor. Apple teknolojik aletleri arasında veri aktarımı çok kolay oluyor. Eğer iPad'imden telefonuma veya telefonumdan iPad'e veri aktarmıyorum, aktarsam bile çok aktarım yapmam derseniz S23 Ultra alın. (NOT: Alacaksanız 512GB modelini alın çünkü 256GB modelinin RAM'i 8GB, 512GB modelinin RAM'i 12GB.

Yeni konular

Geri
Yukarı