S23 vs S23 Ultra vs iPhone 13 Pro vs iPhone 14 Pro

MrMancini

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Gelsenkirchen
5 yıla yakındır 6S kullanıyorum ve artık telefon değiştirmenin zamanı geldi. Yukarıdaki telefonlar arasında kaldım.
Halihazırda iOS ekosisteminde olduğum için Android'e geçersem pişmanlık duyar mıyım onu bilmiyorum. Bu benim için bir soru işareti. Bu sıralar çok fazla konu açtım. Artık bir telefonda karar kılmak istiyorum. Fikirlerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
S23 Ultra diğerlerini üst üste koyar.

Şaka bir yana S23 Ultra çok daha iyi.

Mesela teyzem iPhone 13 Pro sahibi ben ise A33 kamera farkı yok denecek kadar az biçimde iPhone önde. RAM falan zaten A33 ile aynı iPhone 13 Pro. Yani tek önde olduğu yer işlemci biri A15 Bionic galiba. A33 ise Exynos olmalı.
Yani iPhone gereksiz harcama S23 alın.

5 yıla yakındır 6S kullanıyorum ve artık telefon değiştirmenin zamanı geldi. Yukarıdaki telefonlar arasında kaldım.
Halihazırda iOS ekosisteminde olduğum için Android'e geçersem pişmanlık duyar mıyım onu bilmiyorum. Bu benim için bir soru işareti. Bu sıralar çok fazla konu açtım. Artık bir telefonda karar kılmak istiyorum. Fikirlerinize açığım.

Testlerde S23 Ultra iPhone 14 Pro Max'i tokatlıyor kesinlikle S23 Ultra almanızı tavsiye ederim.

S23 Ultra diğerlerini üst üste koyar.

Şaka bir yana S23 Ultra çok daha iyi.

Mesela teyzem iPhone 13 Pro sahibi ben ise A33 kamera farkı yok denecek kadar az biçimde iPhone önde. RAM falan zaten A33 ile aynı iPhone 13 Pro. Yani tek önde olduğu yer işlemci biri A15 Bionic galiba. A33 ise Exynos olmalı.
Yani iPhone gereksiz harcama S23 alın.
Kardeşim sen az önce iPhone 13 pro ile A33ü mü kıyasladın?

Bro

Hocam bütçe sorunu yoksa 14 pro alın geçin. S23 ultra çok güçlü cihaz lakin Apple kullanmaya alışan insanı tatmin etmeme ihtimali var.

İçlerinden en iyisi tabii ki S23 Ultra ama listedeki en büyük telefon, ona göre al. Ayrıca ekosistemdeysen Apple daha iyi, alıştıysan Apple'dan devam et.

Geri
Yukarı