S23'e kahve döküldü

gerkol

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Samsung S23+ markalı telefonuma kahve döküldü ama öyle çok aman aman değil sadece üstündeki ekran koruyucuya birazcık da kılıfın içine gitti ve sadece açıp kapatma tuşu zor basıyor başka problemi yok şu anlık sizce ileride bir problem yaratır mı? Not: Telefonun su dayanıklılığı özelliği var ve kahve az şekerli latte machiato'ydu sıcak değildi.

Samsung S23+ markalı telefonuma kahve döküldü ama öyle çok aman aman değil sadece üstündeki ekran koruyucuya birazcık da kılıfın içine gitti ve sadece açıp kapatma tuşu zor basıyor başka problemi yok şu anlık sizce ileride bir problem yaratır mı? Not: Telefonun su dayanıklılığı özelliği var ve kahve az şekerli latte machiato'ydu sıcak değildi.
Şekerli ürün tavsiyem olabilidiğince bi tamirciye gösterin tuş basma diyip geçmeyin şekerli şeyler çok sıkıntılı elektronik eşyalara.

YouTube da su testi yapanlar suyun içinde 20dk bekletiyor sonra sorunsuz şekilde kullanmaya devam ediyor. Ben de S23+ kullanıyorum. Benim oğlan musluğun altına soktu su geçiriyormu diye. Yüreğim hoplamıştı. Ama herhangi bir sorun çıkmadı.

Su geçirmezdir. Normal musluk suyu altında yıkayın ki şeker taneleri eriyip gitsin. Ardından kuru bir mutfak beziyle temizleyin. Bir süre bırakın kurusun.

Suyla falan yıkama gülerler adama. Eline al ıslak mendille sil sonra üstüne sürüp kurut o kadar.

Su geçirmezlik sertifikası var tam tanzikli değil hafif açık suyla sadece şekerler erisin yeter.

Böyle diş fırçasını ıslatırmış gibi olan çok az akan suyla hafif üzerinden geç.

Ben ıhlamur dökmüştüm telefona ses kısma tuşu sertleşmişti sonra temiz suda yıkayınca düzeldi.

Suyla falan yıkama gülerler adama. Eline al ıslak mendille sil sonra üstüne sürüp kurut o kadar.

Ben yıkamıştım :D

Urunler su gecirmezlik degil dayanikliliga sahiptir. Yani buyuk ihtimal oksitlenme yapar iceride. Bir de sekerliyse daha buyuk sikinti. Vakit kaybetmeden iyi bir telefoncuya goturup icini kontrol ettirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı