S23FE telefonun ekranında kılcal yatay çizgi

hocamyarasa

Hectopat
4 gün önce yeni Samsung S23FE aldım ve bir anda ekranda aşırı ince bir çizgi fark ettim. Herhangi bir düşürme, çarpma vb. bir şey de olmadı. Eski telefondan yeni telefona geçerken tonla veriyle uğraştım ve servise verip bir daha sıfırlanmasını istemiyorum. Problem ekranda muhtemelen, kendim çözebilir miyim yoksa servis tek çözüm mü?

4 gün önce yeni Samsung S23FE aldım ve bir anda ekranda aşırı ince bir çizgi fark ettim. Herhangi bir düşürme, çarpma vb. bir şey de olmadı. Eski telefondan yeni telefona geçerken tonla veriyle uğraştım ve servise verip bir daha sıfırlanmasını istemiyorum. Problem ekranda muhtemelen, kendim çözebilir miyim yoksa servis tek çözüm mü?
Ben de S20 FE cihazın ekranı değiştirttim garantiden, veriler silinmedi. Amoled yanığı vardı.
Cihazı bakım moduna aldım verdim. Bu şekilde, verilerinize erişemiyorlar fakat cihazı kullanabiliyorlar tamir için.
Gerek olmadıkça silmiyorlar fakat garanti de vermiyorlar.
Benim cihaz silinmeden geri geldi ekran ve batarya değişimiyle.
Tabii ekran çiziği garantiye girer mi konusunda bilgim yok.

Ben de S20 FE cihazın ekranı değiştirttim garantiden, veriler silinmedi. Amoled yanığı vardı.
Cihazı bakım moduna aldım verdim. Bu şekilde, verilerinize erişemiyorlar fakat cihazı kullanabiliyorlar tamir için.
Gerek olmadıkça silmiyorlar fakat garanti de vermiyorlar.
Benim cihaz silinmeden geri geldi ekran ve batarya değişimiyle.
Tabii ekran çiziği garantiye girer mi konusunda bilgim yok.
Verileri nasıl yedeklemiştiniz?

Dosya Ekleri

• ss1..jpg
    ss1..jpg
    178,3 KB · Görüntüleme: 20
  • ss2.jpg
    ss2.jpg
    128,9 KB · Görüntüleme: 19

Yeni konular

Geri
Yukarı