S24 alınır mı?

Bütçe
40k
Paran başından aşıyorsa alınır ne de olsa gereksiz fazla özellikli bir telefon için gereksiz fazla para harcamak mantıklı 👍

2019'dan beri A50 kullanıyorum işimi görüyor ama ara sıra edit yapacak oluyorum ya da bir şey indirecek oluyorum kasarken sara hastası gibi oluyor cihaz depolaması da doldu A54 alayım dedim tanıdık arkadaşım önermedi hem a serisi artık eskisi kadar fiyat performans değil bence gereksiz pahalı gibi o kadar para vermişken de insan tatmin olmak istiyor otomatik olarak param başımı aşmıyor cihazı staj paramla kıt kanaat biriktirerek alacağım.👍🏻

Sadece dex modu için bile alırdım.

Kamera olarak iPhone tarafında neye denk sizce peki hocam.
S24 serisinin yazılımsal bir problemi var fakat yakın zamanda çözülecek. Şuanki haliyle fotoğrafta 15 ile çok rahatça rekabet edebiliyor, yenebiliyor da. Maalesef videoda aynı şeyi söyleyemeyeceğim, 15'in gerisinde fakat üzmez. @Beyaz_G S24 kullanıyordu, yardımcı olabilir.

S24 serisinin yazılımsal bir problemi var fakat yakın zamanda çözülecek. Şuanki haliyle fotoğrafta 15 ile çok rahatça rekabet edebiliyor, yenebiliyor da. Maalesef videoda aynı şeyi söyleyemeyeceğim, 15'in gerisinde fakat üzmez. @Beyaz_G S24 kullanıyordu, yardımcı olabilir.
Evet bir sacmalik var. S24 iPhone 13 karsisinda berbat cekiyor. S23 ise hem iPhone 13'e gore hem de S24'e gore iyi cekiyor. S24 isiklari patlatiyor renkleri soluklastiriyor ustune gece modunda karanliksa eger gokkusagi gibi bir sey çıkartıyor. Ornegini atayim kendiniz gorun. Ancak yazilim olarak ciddi problemli oldugunu unutmayin. muhtemelen 2-3 guncelleme sonrasinda olmasi gereken duruma gelecek.

Dosya Ekleri

• 20240224_221556.jpg
    20240224_221556.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 88

Geri
Yukarı