S24 Plus için şarj aleti önerisi

Yeni S24 Plus aldım ama şarj aletim yok. Anker hoşuma gitti ama kablosu yok onun da ama önerilere açığım.

Samsung telefonlarda şarj adaptörü mevzusu bayağı problem. Orijinal'i dışında kullanmanızı önermem. S21 FE ve Z Flip 4 cihazımda olabildiğince kaliteli şarj adaptörleri almama rağmen telefonun bataryasını öldürmüştü. Samsung'un kendi satışı olan şarj adaptörünü kullanırken sorun yaşamıyorum. Diğer markalardan farklı olarak Samsung ve Apple telefonlarda orijinali dışında bir adaptöre bulaşınca bir haller oluyor. Kablo Samsung olmak zorunda değil fakat adaptörü kesinlikle Samsung'dan almanız gerek. Ayrıca Voltaj ve akım konusunda da tüm 45W'lık adaptörler aynı voltaj ve akıma sahip değil bu da telefonda sorunlara neden olabiliyor. Bütçeniz varsa kesinlikle orijinal Samsung adaptörü kullanmanızı kullanmanızı öneririm.

Peki samsung pps destekli şarj cihazları var örneğin spigenin veya ankerin. onlar da mı sıkıntı olur sence

Peki samsung pps destekli şarj cihazları var örneğin spigenin veya ankerin. onlar da mı sıkıntı olur sence

Spigen öneririm. 2 yıldır Iphone 12 ile kullanıyorum çok iyi.

arkadaşın dediği gibi batarya sağlığını olumsuz etkiledi mi peki ?
Apple cihazları için Spigen öneriliyor ancak Samsung ile bir değil. Spigen gibi kaliteli markaların zarar vereceğini sanmasam da bataryaya orijinal şarj aletini almanızı öneririm. Her şarj aleti Samsung cihazları hızlı şarj edemiyor. Uyuşmuyorlar.

Apple cihazları için Spigen öneriliyor ancak Samsung ile bir değil. Spigen gibi kaliteli markaların zarar vereceğini sanmasam da bataryaya orijinal şarj aletini almanızı öneririm. Her şarj aleti Samsung cihazları hızlı şarj edemiyor. Uyuşmuyorlar.
samsung pps uyumlu diyor. Hatta direkt samsung cihazı için. Fotoğraflarında da samsung cihazları var aslında ama bilemedim yine de. Peki samsung 45w şarj cihazının orijinal olup olmadıgını nasıl anlayabilirim ya pasaj'da 950 tlye var ama güvenemiyorum. Onun dışında amazonda 1250 tl.
Pek alakası olduğunu sanmıyorum. Aynı ürüne iki katı para vermeyin.
teşekkürler

Samsung pps uyumlu diyor. Hatta direkt Samsung cihazı için. Fotoğraflarında da Samsung cihazları var aslında ama bilemedim yine de. Peki Samsung 45W şarj cihazının orijinal olup olmadıgını nasıl anlayabilirim ya Pasaj'da 950 TL'ye var ama güvenemiyorum. Onun dışında Amazon'da 1250 TL.

Samsung'un resmi distribütörü dışında satışı orijinal değil. Piyasa ağzına kadar çakma ürün dolu. Kutuyu bile birebir kopyalıyorlar. Samsung'un sitesinden ya da Samsung'la anlaşmalı olan sitelerde Samsung'un kendi satışı olan yerlerden almanız gerekiyor.

Samsung'un resmi distribütörü dışında satışı orijinal değil. Piyasa ağzına kadar çakma ürün dolu. Kutuyu bile birebir kopyalıyorlar. Samsung'un sitesinden ya da Samsung'la anlaşmalı olan sitelerde Samsung'un kendi satışı olan yerlerden almanız gerekiyor.
Amazonda 1250 tlye satışı var 4.8 yorumlu sende orijinal midir ?

Yeni konular

Geri
Yukarı