S24 serisinin tahminî fiyatları

shockwaveee

Centipat
Makaleler
1
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI B450M GAMING PLUS | AMD Ryzen 5 2600 | Sapphire RX580 8GB | Corsair 2x8GB Vengeance LPX | Thermaltake V200TG | 1TB HDD | 512GB M2 SSD
Merhaba arkadaşlar, iyi sosyaller diliyorum. Ufak bir matematik ile kendi kafamdan S24 serisinin başlangıç fiyatlarını tahmin etmeye çalıştım ve sizlerle paylaşmak istedim. Benim düşünceme göre fiyat listesi şu şekilde olacak:

Samsung Galaxy S24: 34.800

Samsung Galaxy S24+: 42.400₺

Samsung Galaxy S24 Ultra: 54.800₺

Tabii ki fiyatları çıkmadan önce bilmek pek mümkün değil. Ama eğer fiyatlar böyle olursa; S24 serisini almaya değer bulur musunuz?

S23 Ultra iPhone 14 serisinden üstündü yeni gelecek S24 serisinin iPhone 15 serisine fark atacağını düşünüyorum fiyatlar bu aralıkta olursa evet tercih edilebilir.

Merhaba arkadaşlar, iyi sosyaller diliyorum. Ufak bir matematik ile kendi kafamdan S24 serisinin başlangıç fiyatlarını tahmin etmeye çalıştım ve sizlerle paylaşmak istedim. Benim düşünceme göre fiyat listesi şu şekilde olacak:

Samsung Galaxy S24: 34.800

Samsung Galaxy S24+: 42.400₺

Samsung Galaxy S24 Ultra: 54.800₺

Tabii ki fiyatları çıkmadan önce bilmek pek mümkün değil. Ama eğer fiyatlar böyle olursa; S24 serisini almaya değer bulur musunuz?

Şubat ayına kadar dolar ve vergiler aynı kalırsa bu fiyatta olabilir. Yardımcı kameralar ve ana kamera her modelde değişecekse ve exynos olarak gelmeyecekse geçilebilir.

Şubat ayına kadar dolar ve vergiler aynı kalırsa bu fiyatta olabilir. Yardımcı kameralar ve ana kamera her modelde değişecekse ve Exynos olarak gelmeyecekse geçilebilir.

S24 Ultra tüm her yerde 8gen3 ile gelecekmiş sızıntılar bu yönde. Plus ve düz modelde Exynos ayrımı yapılacak ve sanırım 10X telefoto olmayacakmış Ultra da onun yerine 5X 50 MP sensör falan gelecek diyorlar tabii daha var çıkmasına.

Yeni konular

Geri
Yukarı