S24 Ultra hayal kırıklığı

Forum Clerk

Decipat
Makaleler
1
Edge ekranı kaldırmışlar, çerçeve çok kalın. Exynos ile gümbür gümbür geliyor(!). Şahsen sızıntılara bakınca ciddi hayal kırıklığına uğradım. S23 Ultra çok daha güzel bence. Samsung böyle giderse sonu iyi olmayacak. Sizlerin fikri nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eski telefonların daha iyi olduğunu düşünüyorum J7 hala çok kullanışlı bir daha bu kadar iyi bir telefon yapabilirler mi bilemiyorum açıkçası gün geçtikçe Apple tasarımına yaklaşıyorlar diye düşünüyorum.

Edge ekranı kaldırmışlar, çerçeve çok kalın. Exynos ile gümbür gümbür geliyor(!).
Exynos'un TSMC üretimi olma ihtimali bile var. Leaklere göre çoklu çekirdeklide SD Gen 3'ü geçiyor. Ayrıca Samsung'un bu sene chip üretimine yaptığı yatırımın haddi hesabı yok ve chip üreten alt firmanın CEO'su değişti. Tabii ki 1 sene içinde TSMC ile baş edebilecek mertebeye gelmezler ancak 2100 & 2200 rezaletinden çok çok daha iyi olacağı aşikâr, 1380 bunun ilk örneklerinden. Kaldı ki Qualcomm, Gen 4'de chipleri Samsung'a döktürecek.

Bu arada kavisi kaldırıp çerçeveleri o kadar kalın yapmalarının mümkünatı yok.

Centikleri degistirseler millet Samsung'a sallayacak o kadar centik mi olur diye. iPhone olunca her sey mukemmel tabii 🤡
Cogu kisi kilifla kullaniyor telefonu, bu kadar dert etmeyin cerceveleri.

Gerçek değildir ya umarım :D Xperia gibi zarif telefona tuğla diyenler buna ne diyecekler acaba.
Bence tasarımı berbat etmişler. Evet biraz sert oluyor öyle denilince ama eski hali çok daha güzeldi. Samsung'un en sevdiğimi yanlarından birisi edge ekrana sahip olmasıydı. S24+ çok daha mantıklı Ultra ile kıyaslayınca.
Pizza tost gibi olmuş. iPhone 15 ile karşılaştırılınca gülmekten öldüm. :D
Gerçekten de öyle. Normalde Iphone bakıp çerçeveye laf ederdim. Bir gün Iphone çerçevesi Samsungdan daha ince diyeceğim aklıma gelmezdi.
Exynos'un TSMC üretimi olma ihtimali bile var. Leaklere göre çoklu çekirdeklide SD Gen 3'ü geçiyor. Ayrıca Samsung'un bu sene chip üretimine yaptığı yatırımın haddi hesabı yok ve chip üreten alt firmanın CEO'su değişti. Tabii ki 1 sene içinde TSMC ile baş edebilecek mertebeye gelmezler ancak 2100 & 2200 rezaletinden çok çok daha iyi olacağı aşikâr, 1380 bunun ilk örneklerinden. Kaldı ki Qualcomm, Gen 4'de chipleri Samsung'a döktürecek.

Bu arada kavisi kaldırıp çerçeveleri o kadar kalın yapmalarının mümkünatı yok.
Isındığına ve beklenilen performansı vermediğine dair söylentiler de var ama sonuçta adı üstünde söylenti.

Yeni konular

Geri
Yukarı