S24 Ultra alınır mı?

TR cihazı yerine yurt dışı cihaz al 35.000 ben yarın sipariş ediyorum 10.000 TL de server kayıt yap yeter sana. iPhone dışında garanti servisi iyi telefon yok yani garantili S24u almaya değmez o yüzden yurt dışı S24u al.

6 yıl fazla bir süre. Android’in 6 sene götürmesi zor ama iPhone 14 ve üstü bir cihaz götürür. Hala iPhone 6 kullanan var sen düşün.
Hala 6 diyorlar saka gibi. 2024 yilindayiz. Hadi seni iPhone 6 zamanina yollayalim. Android telefonlarin eskisi gibi olmadini den de biliyorsun. Isminden de anlasilacagi uzere fanboysun ve yorumunun pek de onemi yok. 60 Hz telefona o kadar para vermek iyi akil ister iOS zorunlulugu yoksa.
Hocam en son serisi olur ya 24 Ultra olmazsa 23 Ultra alırım.

Bu fiyata değer mi sizce ben bir tık bıktım bu S21 FEden bataryası gerçekten hızlı bitiyor.
Elinizdeki tum cihazlari satip alacaksaniz S24 Ultra almaya degmez. Onun disinda S24 Ultra alinabilir. S23 Ultra daha mantikli ama bence. Arada pek fark yok S23 Ultra ile S24 Ultranin.

Bir android telefon, asla ama asla, tarihin hiçbir döneminde, iPhone'un verdiği premium hissiyatı ve kaliteyi veremeyecektir.
Aynen. S24 yerine iPhone 5s alinmalidir en basit ornek. Cok hakli. Beynimde tumor cikmadan gidiyorum. Beni etiketleme lutfen akil sagligim bozulur sonra. Delete bilmem ne var. Elma isirma platformu cok kaliteli orayı da tercih edebilirsin senin için iyi olur.

Hala 6 diyorlar saka gibi. 2024 yilindayiz. Hadi seni iPhone 6 zamanina yollayalim. Android telefonlarin eskisi gibi olmadiniden de biliyorsun. Isminden de anlasilacagi uzere fanboysun ve yorumunun pek de onemi yok. 60 Hz telefona o kadar para vermek iyi akil ister iOS zorunlulugu yoksa.

Elinizdeki tum cihazlari satip alacaksaniz S24 Ultra almaya degmez. Onun disinda S24 Ultra alinabilir. S23 Ultra daha mantikli ama bence. Arada pek fark yok S23 Ultra ile S24 ultranin.

Hocam S23 ultranın güncelleme desteği 2027 de bitiyormuş o yüzden teredütte kaldım.

Hocam S23 ultranın güncelleme desteği 2027 de bitiyormuş o yüzden teredütte kaldım.
Yani telefonu ne kadar sure kullanacaginiza bagli. Ben guncellemeyi onemsiyorum uygulama destegi acisindan degil sıkıyor beni ayni arayuz tasarimi. Yeni seyler hosuma gidiyor. Uygulama destegi acisindan guncelleme kesilse bile bir sorun yasamazsiniz ancak siz de benim dusundugum gibi dusunuyorsaniz S24 Ultra almak mantikli olabilir. Ancak saydiginiz cihazlari da dusununce S23 Ultra mi alsam diye dusunurum. Cihazlari satmak sizin icin sorun degilse S24 Ultra alabilirsiniz ama onun disinda S23 Ultra almak daha mantikli sanki.

Yani telefonu ne kadar sure kullanacaginiza bagli. Ben guncellemeyi onemsiyorum uygulama destegi acisindan degil sıkıyor beni ayni arayuz tasarimi. Yeni seyler hosuma gidiyor. Uygulama destegi acisindan guncelleme kesilse bile bir sorun yasamazsiniz ancak siz de benim dusundugum gibi dusunuyorsaniz S24 Ultra almak mantikli olabilir. Ancak saydiginiz cihazlari da dusununce S23 Ultra mi alsam diye dusunurum. Cihazlari satmak sizin icin sorun degilse S24 Ultra alabilirsiniz ama onun disinda S23 Ultra almak daha mantikli sanki.

Hocam S23 Ultra geride kalmış gibi olmuyor mu bir tık.

Hocam S23 Ultra geride kalmış gibi olmuyor mu bir tık.
Kullanima bagli. Donanim olarak neredeyse ayni cihaz islemci olarak. Hatta su an S24 serisinin kamerasinin guncellemeye ihtiyaci var Twitter platformunda bazi kullanicilar S23 Ultranin S24 Ultradan daha iyi cektigine dair gorseller de paylasmisti. Tabii bu sorun 2-3 aya duzelir ancak kamera konusunda yine pek fark yaratamaz. Telefonu 5 yil falan kullanacaksaniz S24 Ultra alabilirsiniz ama onun disinda S23 Ultra geride kalmis bir cihaz degil.

Geri
Yukarı