S24 Ultra ekranında olan kumlanma problemi hala var mı?

Angelic

Hectopat
Elbet görüp duymuşsunuzdur, şayet binlerce şikayet var. Bir yandan övüle övüle bitirilemeyen S24 Ultra'nın ekranı, bir yandan da kumlanmasıyla ve grenleriyle meşhur oldu. Üstelik Samsung'un ilgili konu başlıklarını kaldırması, tüketiciyle alay eden "bilerek yaptık" savunması, iade ve değişime yanaşmaması... Dün neredeyse satın alıyorken bugün bunları öğrenince hayal kırıklığına uğradım, 70 bin lira etiketli bu premium cihazın böylesine komik bir kronikliğe sahip olması akıl alır gibi değil.

Ne düşünüyorsunuz? Technopat'ta bununla ilgili hiç konu bulunmaması da tuhaf.

Dün gece Burak Şolt direkt Instagram üstünden Story atmıştı ve o da sorunun hala olduğunu belirtmişti.

Evet, gerçekten saçmalık. Kamera performansı da güya "üst seviye" bir cihaza yakışır durumda değil gördüğüm kadarıyla. Tercih edilmemeli bana kalırsa.

Evet, gerçekten saçmalık. Kamera performansı da güya "üst seviye" bir cihaza yakışır durumda değil gördüğüm kadarıyla. Tercih edilmemeli bana kalırsa.
Aynı fikirdeyim. Böylesine bir fiyata "üst seviye" cihaz satıyorsanız kusursuz olmalı. Hata yapma lüksünüz olmadığı gibi, yaptığınızda da çamura yatma hakkınız yok. Komedya.

Geri
Yukarı