S3 Mini Şarj Sorunu

BY-Gurgen

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Meslek
Grafiker - Web Tasarımcı
Herkese merhaba.

Geçen sene S3 Mini aldım. Başta iyiydi şarj, hız vb. Ama birkaç aydır şarjla başım belada. Öyle ki -dün gece de yaşadım aynı sorunu - dün sabah yaklaşık 2-3 saatte full şarj oldu. Akşama kadar şarjı sıfırladım. Gece şarja taktım bıraktım, gece 3'te bir baktım şarj 14'ten 4'e inmiş. Şok oldum. Bir ara internette prizlerle ilgili bir şey okumuştum, aklıma o geldi, başka prize taktım, sabah saat 6 yine şarj aynı. Uçak modu, telefon kapalıyken şarj her şeyi denedim ama yok. En son Laptop ile şarj etmek zorunda kaldım.

Bu çileyi daha önce de çekmiştim bir süre. Şarj çok çabuk bitiyor ama çok zor şarj oluyordu. Kısa bir süre önce Cynogenmod ile Lollipop yüklemiştim, o romda sıkıntı yoktu. Sonra Stock Rom atmak zorunda kaldım bazı sebepler yüzünden. Lollipop'ta böyle bir sıkıntı yoktu. Şarj aletinden olabilir mi? Şarj aletini başka telefonlarda da kullanıyorum evde, bir sıkıntı yok. Bataryadan mı yoksa?

S3 Mini
4.1.2 JellyBean kurulu.

Teşekkürler.

Şarj aletinden yada şarj soketinden sıkıntı. Odinden farklı bir firmware flashlamanızı öneririm. Nordic Stock Recommended.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı